V prvním poločase se dostala do vedení Slavia, když se jako jediný trefil Salák. Střelba se dařila hostům i ve druhé půli. Ve 23. minutě zvýšil na 2:0 Vejvoda a ke konci Slavia rozhodla díky brankám Saláka a J. Novotného – 0:4. Domácí korigovali výsledek ve 40. minutě, kdy se z branky radoval Beran. Zápas nedohrál po dvou žlutých kartách slávista Míča a domácí Chromek, který uviděl rovnou červenou kartu.

Daniel Rajnoch, trenér Hradce Králové: „Hráčům nemůže nic vytknout, protože zápas odehráli na sto procent. Všichni odvedli absolutní maximum, jenže i kdybychom hráli dva dny, tak gól nedáme. Vytvořili jsme si strašně moc šancí, ale nebyli jsme schopni je proměnit. Rozdíl byl v tom, že Slavia své šance proměnila. Díky tomu hosté zaslouženě vyhráli. Měli jsme opravdu velké problémy s koncovkou, protože zápas měl velkou kvalitu díky oběma týmům. Slavii musíme pogratulovat k vítězství.“

Martin Brychta, trenér Slavie Praha: „Máme důležité tři body, které jsme chtěli, ale bylo to hodně těžké, protože domácí hráli výborně. Opět nás podržel brankář Vahala. Jsem rád za vítězství, jsou to výborné tři body.

Kde se hrálo

H. Králové | SH Třebeš

Více
Adresa Na Potoce 691/30, Hradec Králové - Třebeš
Kategorie Kategorie A
Kapacita 500 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 495221913