Zápas v Hradci Králové nabídl vyrovnaný první poločas. Na branku Vodeckého ještě odpověděl domácí P. Drozd, ale do šaten šli veseleji sparťané po trefě Křemena – 1:2. Ve druhém poločase však domácí Hradec přidal na aktivitě a Spartu doslova gólově rozebral. Pavel Drozd svým druhým gólem v utkání vyrovnal na 2:2 a ve 28. minutě už to bylo po trefách Hlavy, Jelínka a D. Drozda 5:2. Sparta snížila ve 32. minutě díky Joštovi, ale David Drozd rázem vrátil svému celku tříbrankové vedení. A když se z gólu radoval ve 38. minutě i novic v domácím dresu Trávníček, bylo rozhodnuto. Pražané už jen korigovali výsledek po brance Křemena v předposlední minutě na 4:7.

Ohlasy aktérů zápasu

Daniel Rajnoch, trenér Hradce Králové: „Do utkání jsme šli s velkým respektem ke Spartě, ale věděli jsme, jaké jsou pozice obou celků. Oba dva týmy potřebovaly bodovat. Mohu akorát smeknout před výkonem celého týmu, který se neskutečně zvedl. Ve druhém poločase jsme podali výborný výkon a vyhráli jsme zcela zaslouženě. Naše výhra mohla být i vyšší, ale vážíme si jakéhokoliv výsledku. První poločas byl strašně vyrovnaný a čekalo se pouze na to, kdo dá první gól. Šlo spíše o taktickou bitvu. Bohužel, prohrávali jsme my, ale ve druhé půli jsme výsledek otočili díky aktivní hře a presinku. Je to pro nás povzbuzení do další části ligy.“

David Frič, trenér Sparty: "Chtěl bych pogratulovat soupeři k vítězství. Byl jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězil. My se teď musíme soustředit na boj o záchranu."

Kde se hrálo

H. Králové | SH Třebeš

Více
Adresa Na Potoce 691/30, Hradec Králové - Třebeš
Kategorie Kategorie A
Kapacita 500 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 495221913