O osudu utkání už bylo rozhodnuto po první půli, kdy Teplice vedly 6:1. „Zápas se mi hodnotí špatně. Šlo asi o nejhorší zápas, jaký jsme proti Teplicím odehráli. Hlavně v prvním poločase. To, co jsme dělali za chyby v Teplicích, a přitom jsme nehráli špatně, se dnes zdvojnásobilo,“ zlobil se slávistický trenér Martin Brychta a pokračoval: „Někteří hráči přistoupili k utkání laxně, a proto skončil zápas tak vysokým rozdílem. Mrzí mě to, protože zahrát si čtvrtfinále proti nejlepšímu celku základní části, by mělo být pro hráče ctí. Měli by se chtít ukázat, ale to se vůbec nestalo.“

Špatného výkonu Slavie si všiml i teplický kapitán Zdeněk Sláma: „Dneska se hrálo jednoznačné utkání. Pomohly nám rychlé góly. Myslím si, že dneska hrála Slavia odevzdaně, oproti prvnímu zápasu. Přišli to jen odehrát a domů. Slavia mi připadala o dost slabší než u nás.“

SK Slavia Praha – FC Balticflora Teplice 1:11 (1:6)

Branky a nahrávky: 18. Vejvoda (A. Hrdina) – 2. Sidnei, 6. Alberto (Marcelo), 6. Sláma (Marcelo), 10. J. Novotný (Marcio), 13. Giva (Marcelo), 20. Salák (Alberto), 22. Marcio (Sidnei), 28. Marcelo, 33. Holý (Alberto), 39. J. Novotný (Kovács), 40. Holý (Salák). Rozhodčí: Melničuk – Chládek. ŽK: Brychta (SKS). ČK: 32. Bartůněk (SKS). Diváci: 150. Stav série: 0:2.

Slavia Praha: Bartůněk (Rodinger) – Homola, Žampa, Matějka, Míča, Kosina, Filinger, Brychta, A. Hrdina, Bozděch, Vejvoda, P. Novotný. Trenér Martin Brychta.

Teplice: Jeronima (Kalina, Krišal) – Kovács, Marcio, Giva, Alberto, Holý, Sláma, J. Novotný, Salák, Sidnei, Marcelo. Hrající trenér Giva. 

Kde se hrálo

Praha | Slavia

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 970 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 602325579