Chrudim začala diktovat tempo hry už od první minuty, kdy se trefil Kilmer. Do konce první půle vedl ERA-PACK už 4:0. Z branek se radovali Alvarito, Rešetár a Chmelík.

Ve druhém poločase už padla pouze jedna branka. V poslední minutě uzavřel skóre domácí kapitán Rešetár – 5:0.

FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha 5:0 (4:0)

Branky a nahrávky: 1. Kilmer (Alvarito), 9. Alvarito (Slováček), 10. Rešetár (Felipe), 19. Chmelík, 40. Rešetár (Alvarito). Rozhodčí: M. Černý – Velebil. ŽK: R. Mareš, Alvarito – Filinger, Míča, Vejvoda. Diváci: 383.

ERA-PACK Chrudim: Olinha – M. Mareš, Koudelka, Rodrigo, R. Mareš, Alvarito, Felipe, Kilmer, Slováček, Rešetár, Chmelík, César Paulo. Trenér Jaroslav Bartušek.

Slavia Praha: Bartůněk (Roshan) – Matějka, Homola, Žampa, Filinger, Kosina, Bouček, Míča, Bozděch, Vejvoda. Trenér Martin Brychta.