Chrudimští skončí po základní části na druhém místě. Pozitivní pro Východočechy bylo, že se do sestavy poprvé v sezoně zapojil i český reprezentant Roman Mareš.

Helas si podle trenéra Jan Loupa šetřil svou taktiku na play off: „Věděli jsme, že budeme hrát s Chrudimí play off, proto jsme nechtěli hrát úplně nadoraz. Postupem času jsme si ale začali vytvářet šance. Příležitosti měla i Chrudim a první půle mohla skončit tři-tři.“

„Ve druhé půli jsme dostali dva hloupé góly a museli jsme otevřít hru. Chrudim byla futsalovější a vyhrála zaslouženě,“ uznal Loup a dodal: „Hodně nám chyběl brankář Šimon, i když Večeřa ho dokázal nahradit. K dispozici nebyl ani Lacko se Sýkorou. V play off budeme jistě silnější.“

Helas Brno – FK ERA-PACK Chrudim 0:2 (0:0)

Branky a nahrávky: 25. Kilmer (Slováček), 33. Rodrigo (César Paulo). Rozhodčí: Gasnárek – Rek. ŽK: D. Cupák, J. Lidmila (oba H).

Helas Brno: Večeřa (Dang) – D. Cupák, Shkirych, Lerch, Ovčačík, J. Lidmila, V. Cupák, Vlach, Hanuš, Klimeš, Havel, Šplíchal. Trenér Jan Loup.

Chrudim: Žďánský (Olinha) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, R. Mareš, Kilmer, César Paulo, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe. Trenér Jaroslav Bartušek. 

Kde se hrálo

Brno | Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 2900 diváků
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 541212152