Mělník sice prohrával 0:1 po trefě Pleyera, ale do přestávky dokázal výsledek třemi góly otočit. Kladno i ve druhé půli snížilo, ale Mělník dostal na koně gól brankáře Machulky přes celé hřiště. Power play se Kladnu celkem dařila, ale i tak mohl Olympik slavit první ligové vítězství v letošní sezóně.

„Celý týden se mi omlouvali hráči ze zdravotních důvodů. Horko těžko jsme dávali kádr dohromady a opět jsme byli nuceni sáhnout do juniorky. V Třinci si odbyl premiéru Malinský, v pátek zase mladý Vokoun,“ prozradil trenér Mělníku Pavel Šuba a pokračoval v hodnocení utkání: „Věděli jsme, jak Kladno hraje a připravili jsme se na jejich hru. Očekávali jsme, že na soupeři bude deka díky předchozím výsledkům, což se nakonec projevilo ještě více, než jsem očekával. Soupeř si nevěřil, neběhal a my jsme zase pozorně bránili, vyráželi do brejků a v případě potřeby i presovali. Hráli jsme hodně aktivně. Ve druhé půli nám trochu ubývaly síly, Kladno začalo hrát power play, ale uklidnil nás až gól brankáře. Bylo by asi nefér, kdyby Kladno vyrovnalo. Vyhráli jsme zaslouženě.“

SK Olympik Mělník – FK SAT-AN Kladno 6:4 (3:1)

Branky a nahrávky: 14. Buzek (Gabčo), 18. Brožek, 20. Gabčo (Brožek), 23. Dvořák, 32. Machulka, 40. Šuba ml. – 6. Pleyer (Müller), 30. Abrham (Pleyer), 32. Šnídl (Fitzel), 38. Abrham (Fitzel). Rozhodčí: Šmíd – Milner. ŽK: Šuba ml. – Fitzel, Fujdiar. ČK: 26. Fujdiar (K). Diváci: 100.

Mělník: Machulka (Jenč) – Dvořák, Šuba ml., Buzek, Malinský, Malák, Vokoun, Gabčo, Brožek. Trenér Pavel Šuba st.

Kladno: Konečný (Sochůrek) – Müller, Abrham, Šnídl, Výborný, Jaráb, Fujdiar, Fitzel, Pleyer, Čurda, Fichtner. Trenér Jakub Jiránek.

Kde se hrálo

Neratovice | SH

Více
Adresa Kpt. Jaroše 233, Neratovice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 450 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch parkety
Telefon 315682718