První půle se povedla hostujícímu celku. Už v 5. minutě poslal Kantor svůj tým do vedení. O pět minut déle zvyšoval na 2:0 pro Likop Baron. Domácí vykřesali naději minutu před přestávkou po trefě Fidry. Ve druhém poločase zase měli více navrch domácí. Merkl nejprve vyrovnal, aby ve 32. minutě poslal Hradec do vedení Srkal. Jenže Třinec odpověděl záhy ranou Siroty a výsledek 3:3 vydržel až do konce utkání.

Hradecký trenér Petr Hoffmann byl po utkání spokojený: „Hrálo se bojovné a vyrovnané utkání, které moc futsalové krásy nepobralo. Na konci se zrodila asi spravedlivá remíza. Škoda, v závěru jsme se více tlačili do zakončení my, ale David Holec trefil minutu před koncem pouze tyč. Kdybychom vyhráli, byl bych spokojenější, ale i takhle remízu beru.“

Podobně zhodnotil duel i třinecký kouč Radek Korený: „Celkově jsem s bodem spokojený. V prvním poločase jsme byli lepší my a ve druhém zase domácí. Utkání bylo náročné, styl domácích je hodně důrazný. Často nastřelují míče před bránu a bylo jen na nás, jak se s tím srovnáme. Nakonec domácí vedli, ale dokázali jsme vyrovnat. Zápas byl hodně otevřený a remíza je zřejmě zasloužená.“

Mados MT Hradec Králové – SKP Likop Třinec 3:3 (1:2)

Branky a nahrávky: 19. Fidra (Merkl), 28. Merkl (Fidra), 32. Srkal (Menšl) – 5. Kantor (Baron), 10. Baron (Kantor), 33. Sierota (Mendrok). Rozhodčí: Vomastek – Rek. ŽK: Černý, Holec, Váňa – Baron, Opluštil. Diváci: 83.

Hradec Králové: Menšl (Bartek) – Friedl, Černý, Holec, Srkal, Beran, Váňa, Fidra, Merkl. Trenér Petr Hoffmann.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Sniegoň, Hudzieczek, Baron, Buryan, Opluštil, Przyczko, Sierota, Kantor, Mendrok. Trenér Radek Korený. 

Profil haly

SH H.Králové

Více
Adresa Na Potoce 691/30, Hradec Králové - Třebeš
Kapacita 600 diváků