Chrudim nastoupila do zápasu s uzdraveným Brazilcem Dentinhem, který nastoupil v této sezóně vůbec poprvé a byl to právě on, kdo otevřel ve 13. minutě skóre zápasu po přihrávce Michala Mareše. Hubené vedení Chrudimi svítilo na časomíře i o přestávce. Po ní už se domácí borci rozstříleli. Dentinho přidal ještě jednu trefu a na jednu přihrál. Dvě branky Východočechů vstřelil také Rodrigo. Za hosty korigoval výsledek ve 35. minutě Müller.

Asistent chrudimského trenéra Jaroslav Bartušek žehral na koncovku svého týmu v prvních dvaceti minutách: „V prvním poločase nám trvalo, než jsme se rozstříleli. Trvalo nám docela dlouho, než jsme začali proměňovat připravené šance. Myslím si, že jsme utkání zvládli s přehledem. Byli jsme lepší a Kladno jsme do velkých šancí nepustili. Je velká škoda, že jsme neudrželi další nulu na našem kontě.“

„Zápas byl hrozně zajímavý,“ usmíval se kladenský trenér Jakub Jiránek a vysvětlil proč: „Asi nikdo v životě si nedal ve futsale nebo ve fotbale pět vlastních branek. Utkání bylo hodně smolné. K domácím se odrazilo úplně vše. Sráželi jsme si do branky nastřelované míče. Poločas byl jedna-nula pro Chrudim. My jsme hráli suprově. Kluci makali a bojovali. Byl tam vidět diametrální rozdíl v chuti hrát oproti zápasu se Slavií. Samozřejmě, Chrudim je jinde. I přesto, že jsme dostali pět nešťastných branek, tak zápas nevypadal vůbec špatně.“

FK ERA-PACK Chrudim – FK SAT-AN Kladno 8:1 (1:0)

Branky a nahrávky: 13. Dentinho (M. Mareš), 24. Rodrigo (Rešetár), 28. Dentinho, 30. Slováček (Rodrigo), 33. M. Mareš (Dentinho), 36. Chmelík, 38. Rešetár, 39. Rodrigo (Rešetár) – 35. Müller (Fujdiar). Rozhodčí: Ježek – Kašpar. ŽK: Slavík (K). ČK: 33. Konečný (K). Diváci: 257.

FK ERA-PACK Chrudim: Ton (Žďánský) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, Dentinho, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Filipe. Trenér Daniel Ibañes.

SAT-AN Kladno: Konečný (33. Smrkovský) – Abrham, Výborný, Fujdiar, Hafenrichter, Slavík, Müller, Jaráb, Veselý. Trenér Jakub Jiránek.

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma