Chrudim nastoupila do zápasu s uzdraveným Brazilcem Dentinhem, který nastoupil v této sezóně vůbec poprvé a byl to právě on, kdo otevřel ve 13. minutě skóre zápasu po přihrávce Michala Mareše. Hubené vedení Chrudimi svítilo na časomíře i o přestávce. Po ní už se domácí borci rozstříleli. Dentinho přidal ještě jednu trefu a na jednu přihrál. Dvě branky Východočechů vstřelil také Rodrigo. Za hosty korigoval výsledek ve 35. minutě Müller.

Asistent chrudimského trenéra Jaroslav Bartušek žehral na koncovku svého týmu v prvních dvaceti minutách: „V prvním poločase nám trvalo, než jsme se rozstříleli. Trvalo nám docela dlouho, než jsme začali proměňovat připravené šance. Myslím si, že jsme utkání zvládli s přehledem. Byli jsme lepší a Kladno jsme do velkých šancí nepustili. Je velká škoda, že jsme neudrželi další nulu na našem kontě.“

„Zápas byl hrozně zajímavý,“ usmíval se kladenský trenér Jakub Jiránek a vysvětlil proč: „Asi nikdo v životě si nedal ve futsale nebo ve fotbale pět vlastních branek. Utkání bylo hodně smolné. K domácím se odrazilo úplně vše. Sráželi jsme si do branky nastřelované míče. Poločas byl jedna-nula pro Chrudim. My jsme hráli suprově. Kluci makali a bojovali. Byl tam vidět diametrální rozdíl v chuti hrát oproti zápasu se Slavií. Samozřejmě, Chrudim je jinde. I přesto, že jsme dostali pět nešťastných branek, tak zápas nevypadal vůbec špatně.“

FK ERA-PACK Chrudim – FK SAT-AN Kladno 8:1 (1:0)

Branky a nahrávky: 13. Dentinho (M. Mareš), 24. Rodrigo (Rešetár), 28. Dentinho, 30. Slováček (Rodrigo), 33. M. Mareš (Dentinho), 36. Chmelík, 38. Rešetár, 39. Rodrigo (Rešetár) – 35. Müller (Fujdiar). Rozhodčí: Ježek – Kašpar. ŽK: Slavík (K). ČK: 33. Konečný (K). Diváci: 257.

FK ERA-PACK Chrudim: Ton (Žďánský) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, Dentinho, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Filipe. Trenér Daniel Ibañes.

SAT-AN Kladno: Konečný (33. Smrkovský) – Abrham, Výborný, Fujdiar, Hafenrichter, Slavík, Müller, Jaráb, Veselý. Trenér Jakub Jiránek.

Kde se hrálo

Chrudim | MSH

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 720 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Telefon 728202004