Rozhodnuto bylo už po přestávce, kdy vlci vedli 4:0. Sidnei opět v utkání nastřílel hattrick. Kapitán Zdeněk Sláma se podílel na čtyřech brankách soupeře. Na soupisce se poprvé od zářijového zranění objevil také reprezentant Jiří Novotný. Do branky se podíval také brankář Jan Kalina, který svůj start korunoval brankou přes celé hřiště ve 40. minutě. Jedinou trefu hostí zaznamenal ve 34. minutě Buryan, který tak snižoval na 1:6.

„Zápas byl atraktivní pro diváky. Třinec se nás vůbec nezalekl. Hodně sympaticky nás hosté napadali a zkoušeli hrát jeden na jednoho. Opravdu nás překvapili a neměli jsme to vůbec jednoduché, i když výsledek asi jednoduše vypadá. Díky otevřené hře soupeře jsme se lépe dostávali do koncovky. Kvalitativně jsme na tom lépe a zaslouženě jsme vyhráli,“ zhodnotil utkání teplický kapitán Zdeněk Sláma.

Trenér Třince Josef Cieslar uznal kvality prvního celku tabulky: „Teplice byly favoritem a favoritem zůstanou. Hráli bezkonkurečně a mají výborný mančaft. My jsme se snažili hrát, ne bránit. Prohráli jsme zaslouženě jedna-osm. Výsledek odpovídá průběhu hry.“

FC Balticflora Teplice – SKP Likop Třinec 8:1 (4:0)

Branky a nahrávky: 10. Sidnei (Kovács), 12. Sidnei (Marcio), 15. vlastní, 20. Sláma (Salák), 29. Sidnei (Sláma), 32. Salák (Sláma), 35. Sláma (Sidnei), 40. Kalina (Holý) – 34. Buryan (Baron). Rozhodčí: Chládek – Melničuk. ŽK: Sidnei – Baron. Diváci: 300.

Teplice: Jeronimo (Kalina) – Marcio, Sláma, Holý, Kovács, Novotný, Giva, Douglas, Sidnei, Murilo, Salák. Hrající trenér Giva.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Mendrok, Baron, Buryan, Cieslar, Kantor, Opluštil, Sierota. Trenér Josef Cieslar st. 

Kde se hrálo

Teplice | SH

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 600 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dvousložkový polyuretan Lobadur
Telefon 607585282