Chrudim vedla v Třinci po prvním poločase 2:0, když se nejprve trefil Felipe a po něm i Alvarito. Na další branku se však čekalo až do 35. minuty, kdy na 3:0 pro hosty zvýšil Koudelka. Ten tak odstartoval závěrečný gólostroj mistra. Na konečných 6:0 postupně zvyšovali Chmelík, Slováček a Kilmer.

Třinecký trenér Josef Cieslar starší hodnotil zápas vcelku pozitivně: „Hráli jsme s mistrem a chtěli jsme divákům něco ukázat. Přišla plná hala, asi sedm set fanoušků. První poločas byl z naší strany dobrý. Prohrávali jsme pouze nula-dva, i když jsme dostali branky po zbytečných chybách. Ve druhém poločase jsme se drželi do stavu nula-tři. Ke konci jsme dostali tři naivní a zmatečné branky, ale to už jde na vrub vyčerpání a nekoncentrovanosti. Mistr zaslouženě vyhrál, my jsme se drželi, co to šlo.“

SKP Likop Třinec – FK ERA-PACK Chrudim 0:6 (0:2)

Branky a nahrávky: 2. Felipe (Kilmer), 16. Alvarito (M. Mareš), 25. Koudelka (Felipe), 27. Chmelík (Slováček), 39. Slováček (Chmelík), 40. Kilmer. Rozhodčí: Tomeš – Klečacký. ŽK: Očadlík (T). Diváci: 700.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Baron, Buryan, Cieslar, Kalfas, Kantor, Očadlík, Przyczko, Sierota, Sniegoň. Trenér Josef Cieslar st.

Chrudim: Ton (Žďánský) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, Kilmer, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe. Trenér Daniel Ibañes. 

Kde se hrálo

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Rozměry 41,7 x 35,9 m
Povrch polyuretan