První půle vypadala pro Kladenské ještě dobře. Prohrávali „jen“ 1:2. Po přestávce však Sparta udeřila a vstřelila dalších sedm branek. Jednu z nich zaznamenal i ex-kladenský Frič.

„Zápas jsem si užil hodně. Po dvou zápasech, které jsme nezvládli, jsme chtěli uspět. Řekli jsme si, že do něj půjdeme na sto procent a že ho odehrajeme naplno, což se nám povedlo. Prostřídali jsme všechny hráče a rozložili jsme zátěž na jedenáct lidí. Musím říct, že jsme Kladno ve všech atributech přehráli,“ těšilo hrajícího trenéra Sparty Davida Friče.

Kladenský trenér Jakub Jiránek nemohl být spokojený: „Navázali jsme na špatné výkony. Dali jsme první gól a měli jsme se uklidnit. Nechávali jsme se vytáhnout a zkušení hráči Sparty náš jednoduše přehrávali. Pak už jsme propadávali. Dostávali jsme laciné branky po našich chybách a vůbec nám nešel postupný útok. Musíme se vrátit k tomu, abychom výborně bránili jako na začátku sezóny. Pak to snad bude lepší.“

AC Sparta Praha – FK SAT-AN Kladno 9:2 (2:1)

Branky a nahrávky: 8. Doša, 18. Zapletal (Vodecký), 21. Dlouhý (Rott), 29. Havrda (Vobořil), 29. Zapletal (Rott), 30. Zapletal (Vodecký), 34. Frič (Vozár), 38. Vobořil (Havrda), 40. Dlouhý – 3. Výborný, 36. Jaráb (Konečný). Rozhodčí: M. Černý – Lasch. ŽK: Doša – Junek.

Sparta Praha: Mareš (Vozár, Pytloun) – Sop, Doša, Vodecký, Dlouhý, Vobořil, Frič, Havrda, Kuč, Stejskal, Zapletal, Rott. Hrající trenér Frič David.

Kladno: Konečný (Veselý) – Trnka, Výborný, Abrham, Studený, Šnídl, Slavík, Fitzel, Junek, Čurda, Jaráb. Trenér Jakub Jiránek.

Kde se hrálo

Praha | UNYP

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 1100 sezení / 250 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch IPSAL
Telefon 266312646