Hattrickem se v utkání blýskl v domácím dresu Azem Brahimi, nejproduktivnější hráč soutěže. Střelecky se však dařilo prakticky všem v týmu. Za hosty se dvěma trefami ukázal mladíček Buzek.

„Zápas hodnotím kladně. Mělník jsme k ničemu nepustili. Bohužel, do třinácté minuty jsme nedali branku a to jsme měli asi devět tutovek,“ počítal trenér Benaga Beni Simitči a dodal: „Místo toho, abychom rozhodli zápas hned ze začátku, tak jsme se zbytečně nervovali. Říkal jsem klukům, ať dají jednu branku a bude klid. To se stalo a další branky už jen následovaly. Šlo o povinné vítězství. Akorát jsem chtěl, abychom vyhráli vyšším rozdílem kvůli předchozí porážce s Teplicemi. Diváci nám poděkovali.“

Trenér Mělníku Pavel Šuba našel i přes vysokou porážku slova chvály: „Hráli jsme super zápas. Začali jsme výborně. První branku jsme dostali až dlouho. Dvanáct nebo třináct minut jsme hráli dobré utkání. Za stavu dva-jedna si rozhodčí vymyslel šestý faul, který nebyl. Náš hráč čistě vypíchl balon. Kluky to pak zlomilo. Cítili nespravedlnost a nemohli to rozdýchat. Chvíli se i hádali. Samozřejmě, Benago bylo lepší a mělo spousty šancí. I my jsme však měli ve druhé půli dobré příležitosti. Svou zkušeností jsme to neproměnili a Benago nás trestalo. Naši mladí hráči obstáli. Vyzdvihl bych mladého Buzka, který dal dva góly. Můj syn si také vedl výborně a dobrý výkon podal i Radek Hanzlík.“

FC Benago Zruč n. S. – SK Olympik Mělník 12:2 (5:1)

Branky a nahrávky: 13. Brahimi (Ramirez), 16. Lištván (Ramirez), 18. Ramirez (pk), 19. Brahimi (pk), 20. Rodek (A. Simitči), 22. Brahimi (Amrani), 24. Amrani (Brahimi), 26. A. Simitči (Lištván), 28. vlastní, 36. Rodek (Lištván), 38. Lištván (Amrani), 40. Amrani – 17. Buzek, 38. Buzek. Rozhodčí: Mráz – Matyš. ŽK: Šuba ml., Dvořák (oba MEL). Diváci: 70.

Benago Zruč: Vahala (Sochůrek, Bezstarosti) – A. Simitči, Brahimi, Lištván, Rodek, Dvořák, Ramirez, Salgado, Amrani. Trenér Beni Simitči.

Mělník: Machulka (Jenč) – Buzek, Dvořák, Banovič, Novotný, Šuba ml., Pokorný, Malák, Hanzlík, Šmidrkal. 

Kde se hrálo

Zruč n/S | SH

Více
Adresa Na Pohoří 575, Zruč nad Sázavou
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Telefon 721766110