V domácím dresu se hattrickem blýskl kapitán Michal Belej. Dvě branky do hradecké sítě vstřelil Michal Mareš.

„Zápas byl docela těžký,“ upozornil trenér Tanga Vlastimil Bartošek a vysvětlil proč: „Výsledek je sice jednoznačný, ale v prvním poločase nás Hradec Králové celkem trápil. Vedli jsme o přestávce dva-nula, ale nasbírali jsme pět faulů a soupeř nás trochu ke konci první půle přitlačil. Podržel nás brankář Kubíček. Ve druhém poločase to bylo o jednom gólu. Vstřelili jsme třetí a pak už se to rozjelo. Hradec nasbíral šest faulů, my jsme drželi balon a zápas kontrolovali.“

„Tango vyhrálo zaslouženě. Nás může mrzet, že jsme neproměnili spousty šancí. Brno bylo efektivnější. Proměnilo devadesát procent svých šancí,“ řekl k zápase hradecký asistent Jan Bartek.

FC Tango Brno – Mados MT Hradec Králové 7:0 (2:0)

Branky a nahrávky: 9. Mareš (Buršík), 13. Belej, 29. Mareš (Belej), 33. Chadzidis (Belej), 38. Záruba (Chadzidis), 38. Belej, 39. Belej (pk). Rozhodčí: Klečacký – Gasnárek. ŽK: Jošt, Váňa, Merkl (vš. HK).

Tango: Kubíček (Bočánek) – Chadzidis, Vlček, Svoboda, Mareš, Brůna, Buršík, Šidla, Belej, Záruba, Cenek, Chlad. Trenér Vlastimil Bartošek.

Hradec Králové: Mašek (Menšl) – Friedl, Srkal, Chromek, Váňa, Beran, Vydarený, Merkl, Jošt. Tým vedl Jan Bartek. 

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí