Gólový účet načal v 5. minutě Kozár. Na další úspěch domácí čekali do 12. minuty, kdy se prosadil Caio, na kterého v následující minutě ještě navázali Křivánek a Buchta. Vedení 4:0 znamenal prostor k debutu mladého brankáře Jakuba Fořta. Tomu však ligová premiéra zhořkla po třech minutách, kdy byl po smolné útočné ztrátě vyloučen za faul na unikajícího soupeře. Hosté přesilovku využili a snížili na 1:4 z jejich pohledu. Do Poločasu se dokázal ještě jendou prosadil Křivánek.

Jak první půle skončila, tak druhá začala - tedy brankou Křivánka, který zkompletoval hattrick. Poté se gólová mašina domácích naplno rozjela, góly stříleli Caio, Knobloch, Holý, hattrick završil i Buchta a následně i Vnuk. Konečné skóre zápasu se zastavilo na 16:1 a skvělá atmosféra v hale měla tříbodovou vůni.

Poslední utkání v základní části odehrají hráči Interobalu po reprezentační přestávce v Kadani proti Perštejnu. Pokud jej neprohrají, zvítězí v základní části.

Ohlasy aktérů zápasu

Adam Knobloch (hráč Plzně): „Zápas jsme začali aktivně a po vstřelení prvního gólu jsme se uklidnili. Přišla malá komplikace v podobě červené karty a obdrženého gólu, ale zápas jsme měli pod kontrolou. Ve druhém poločase se hra hodně otevřela a skóre jsme jen navyšovali. Chci poděkovat fanouškům, kteří nás po celou základní část doma skvěle podporovali a těšíme se na ně zase play-off!“

Matěj Čapek (manažer Ústí): „Těžko se hodnotí takto vysoká porážka, která navíc znamená jistotu sestupu. V prvním poločase jsme dokázali v okleštěné sestavě relativně dobře odrážet útočnou snahu domácích. Po zranění J. Schorsche jsme museli odehrát 30 minut v šesti hráčích, což byla voda na mlýn domácím a projevilo se to také na konečném skóre.“

Kde se hrálo

Plzeň | Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 1000 sezení / 400 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka
Telefon 377444827