Třinečtí celý zápas vedli, ale Sparta už v poločase dokázala vyrovnat na 2:2. Totéž se opakovalo ve druhé půli. Mendrok s Baronem poslali domácí do vedení 4:2, jenže Pražané po trefách Zapletala a Kuče znovu vyrovnali.

„Utkání bylo velice vyrovnané,“ řekl po zápase trenér Třince Josef Cieslar starší a navázal: „Pokaždé jsme vedli, dokonce ve druhém poločase čtyři-dva, jako proti Slavii, ale pak jsme udělali chybu a soupeř vyrovnal. Kdyby Sparta zabrala, tak by zápas stejně do remízy dotáhla. Minimálně se hrálo vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Spartu.“

Hrající trenér Sparty David Frič neměl pro své svěřence slova chvály: „Musím říct, že jsme si v utkání za svůj přístup nezasloužili vyhrát. I přesto, že jsme v zápase byli podstatně lepší než soupeř a vytvořili jsme si mnohem víc šancí, tak jsme si za přístup nezasloužili vyhrát.“

SKP Likop Třinec – AC Sparta Praha 4:4 (2:2)

Branky a nahrávky: 14. Mendrok (Opluštil), 15. Opluštil (Baron), 23. Mendrok (Sierota), 24. Baron (Cieslar) – 14. Doša (Dlouhý), 16. Zapletal (Stejskal), 28. Zapletal (Kuč), 31. Kuč (Rott). Rozhodčí: Vomastek – Markovský. ŽK: Sniegoň, Sikora, Przyczko, Opluštil - Vodecký.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Mendrok, Baron, Buryan, Cieslar, Csikán, Kantor, Očadlík, Opluštil, Przyczko, Sierota, Sniegoň, Kalfas. Trenér Josef Cieslar st.

Sparta: Vozár (Mareš, Pytloun) – Sop, Doša, Vodecký, Dlouhý, Frič, Havrda, Kuč, Stejskal, Zapletal, Rott. Hrající trenér David Frič.

Kde se hrálo

Třinec | Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 410 sezení / 200 stání
Rozměry 39 x 20 m
Povrch polyuretan
Telefon 558331441