Rychlou branku Teplic vstřelil Sidnei, ale to bylo na dlouho dobu vše. Slavia dokonce ve 25. minutě vyrovnala po trefě Žampy. Nicméně pak se rozjel teplický gólostroj, který se zastavil až na výsledku 7:1. Závěrečnou branku vstřelil i gólman Jan Kalina.

„Myslím si, že se hrálo hezké utkání. Ze začátku jsme se trápili a nemohli jsme dát druhý gól. Pak jsme si nechali jeden gól vstřelit po brejku, ale následně už to tam začalo padat. Hrálo se klidné utkání. Slavia se mi moc líbila. Snažila se hrát futsal,“ chválil kapitán teplických vlků Zdeněk Sláma.

Podle slávistického kouče Martina Brychty rozhodla třetí branka: „V prvním poločase se nám dařilo s domácími držet krok, byť jsme hned v úvodu inkasovali gól. Dokonce jsme dokázali na začátku druhé půle vyrovnat. Teplice však mají šikovného brankáře Jeronima, který se vysouval, a domácí často hráli power play. Pomohli si tak k dalšímu gólu na dva-jedna. Nakonec nás zlomil třetí inkasovaný gól po chybě našeho obránce. Pak jsme díky nekoncentrovanosti dostávali jeden gól za druhým.“

FC Balticflora Teplice – SK Slavia Praha 7:1 (1:0)

Branky a nahrávky: 2. Sidnei (Sláma), 27. Marcio (Sidnei), 29. Sidnei (Kovács), 30. Kovács (Giva), 31. Holý (Salák), 34. Salák (Jeronimo), 39. Kalina – 25. Žampa (A. Hrdina). Rozhodčí: Lasch – Milner. ŽK: Homola (SKS).

Teplice: Jeronimo (36. Kalina) – Sláma, Giva, Holý, Sidnei, Marcio, Kovács, Salák, Kiliján. Hrající trenér Giva.

Slavia: Malina (Kučera) – Brychta, Žampa, Eisenreich, Vejvoda, Novotný, Homola, A. Hrdina, Matějka, Pospíšil, Vandas. Trenér Martin Brychta. 

Kde se hrálo

Teplice | SH

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 600 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dvousložkový polyuretan Lobadur
Telefon 607585282