Spartak chtěl v zápase dominovat od první minuty, ale bohužel brzká branka hostující Olomouce změnila plány. Již po pěti minutách svítilo na světelné tabuli skóre 0:3 a zápas se mohl pro mnohé zdát ztracený. Ovšem ne pro Spartak a jeho fanoušky, kteří i za nepříznivého stavu svůj tým vedli k úspěchu.

Vyrovnání a dokonce i obratu se dočkalo domácí publikum ještě v prvním poločase. Hostující Olomouc přijela do Kadaně bránit svou polovinu hřiště, což se některým předchozím soupeřům vyplatilo. Ovšem Spartak na této situaci neustále pracuje a dnes se to vyplatilo. Díky aktivitě na balónu i mimo něj se Spartak dočkal poločasového výsledku 5:3.

Na začátku druhého poločasu chtěl Spartak co nejdříve odskočit na tříbrankové vedení. Ovšem Olomouc svědomitě bránila a když už byla vidět nějaká šance, zůstala nevyužita.

V polovině druhého poločasu naopak Olomouc vstřelila kontaktní branku a zápas měl opět nový náboj. Nastal spíše boj o každý centimetr palubovky, jelikož oba soupeři chtěli vstřelit branku. Naštěstí domácí Spartak dokázal vsítit další dvě branky a rozhodnout utkání. Na konci utkání dokázala ještě Olomouc kosmeticky upravit výsledek na konečných 7:5.

Oba soupeři si uvědomovali důležitost utkání a proto ani jeden nenechal druhému nic zadarmo. Domácí Spartak opět hnalo domácí burácející publikum, které mohlo být rozhodujícím faktorem.

Ohlasy aktérů zápasu

Daniel Klíma (hráč TJSP): "Zápas jsme si od začátku udělali těžký. Už po pětu minutách jsme prohrávali 0:3, naštěstí jsme udrželi klid v nohách a zápas jsme do poločasu otočili v náš prospěch. V druhém poločase byly šance na obou stranách, bohužel z naší strany nám chybí lepší finální fáze a na tom musíme zapracovat. Zápas jsem dotáhli do vítězného konce a to je důležité. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit a opět vytvořili skvělou atmosféru."

Petr Brázdil (hráč SKUP): "Diváci mohli vidět kvalitní futsal, kde byly šance na obou stranách. Bohužel, domácí je dokázali proměnit, nám chyběla větší zkušenost a klid. Fanoušci byli výborní a utkání i cestu jsme si užili. Těšíme se na odvetu."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Kadaň | MSH

Více
Adresa U Stadionu 2028, 432 01 Kadaň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 500 sezení / 75 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 775035966