Do vedení šli v 11. minutě Kladenští po trefě Čurdy, ale Hradec dokázal bleskově odpovědět Chromkem. Tatáž situace se opakovala i v 18. minutě. Čurda zvýšil na 2:1 pro hosty a Friedl srovnal na poločasových 2:2. Domácí se dostali do vedení hned po přestávce, kdy se trefil Fidra. Ve 26. minutě hosté znovu srovnali krok. Čurda zkompletoval hattrick – 3:3. Necelou minutu před koncem zápasu Hradečtí znovu vedli po brance Chromka, ale Kladno nakonec vyrovnalo. Z vyrovnávací branky se radoval Abrham.

„Hrálo se divácky velmi atraktivní utkání. Zápas byl emotivní až do poslední vteřiny zápasu. Chvíli vedli hosté a chvíli my. Mám pocit, že remíza tomuto utkání sluší a je spravedlivá,“ řekl hradecký trenér Petr Hoffmann.

Po zápase si liboval i kladenský kouč Jakub Jiránek: „S domácím trenérem jsme se shodli, že kdyby tento zápas dávali v televizi, tak by se o futsal začalo zajímat mnohem víc lidí. Zápas byl atraktivní. Padlo hodně branek po hezkých akcích. Emoce byly na hřišti i v hledišti. Měli jsme nějaké šance, které jsme proměnili, ale dostali jsme hloupé branky. Hradec Králové ukázal svou kvalitu. Oproti loňsku se hodně zlepšil a podle mého nebude doma moc bodů ztrácet. Zápasy to byl hodně hezký a měl úplně vše.“

Mados MT Hradec Králové – FK SAT-AN Kladno 4:4 (2:2)

Branky a nahrávky: 11. Chromek (Fidra), 18. Friedl, 21. Fidra (Chromek), 39. Chromek – 11. Čurda (Müller), 18. Čurda (Müller), 26. Čurda (Jaráb), 39. Abrham. Rozhodčí: Milner – Nagy. ŽK: Veselý, Jaráb, Abrham (vš. KLA). Diváci: 200.

Hradec Králové: Menšl (Mašek) – Friedl, Srkal, Beran, Holec, Černý, Chromek, Váňa, Merkl, Fidra, Vydarený. Trenér Petr Hoffmann.

Kladno: Konečný (Veselý) – Junek, Čurda, Fitzel, Jaráb, Pleyer, Výborný, Abrham, Trnka, Slavík, Müller, Veselý. Trenér Jakub Jiránek.

Kde se hrálo

H. Králové | SH Třebeš

Více
Adresa Na Potoce 691/30, Hradec Králové - Třebeš
Kategorie Kategorie A
Kapacita 500 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 495221913