Utkání které se konalo na palubovce ve SH Velká Bystřice odstartovalo lépe hostující mužstvo, které po krátké kombinaci otevřelo skóre tohoto vyhroceného utkání. Domácí však okamžitě převzali otěže utkání a během pár minut zvrátili výsledek prvního utkání na svou stranu. Do druhého poločasu si domácí tým vedený hrajícím trenérem Janečkou vzal vítěznou formu, a i přes tlak hostujicího týmu, který posledních 10 minut hrál téměř pořád power-play, se mu podařilo utkání dovést do vítězného konce a v posledních minutách byl také schopen vstřelit veledůležité góly, díky kterým domácí tým dokázal odskočit na rozdíl 4 branek.

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Řičica (vedoucí SKUP): "Kluci dneska podali bojovný a taktický výkon. V prvním poločase jsme neproměnili velké množství šancí. V druhé půli přistoupil soupeř ke hře bez brankáře, kterou naštěstí využil jenom jednou. My jsme to naopak trestali! Jsem za výsledek moc rád. Získali jsme velmi cenné body do tabulky. Oslavy budou určitě následovat. Jedinou černou kaňkou dnešního večera je zranění Honzy Šipky."

Matěj Čapek (hrající předseda Rapidu): "Z prohry jsme zklamaní, bohužel ji z velké části ovlivnila rozhodnutí, které nám nepřísluší hodnotit. Soupeři gratulujeme k výhře."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Velká Bystřice | SH

Více
Adresa 8. května 67, 783 53 Velká Bystřice
Kategorie Kategorie A
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 730195235
Email sipekmartin@seznam.cz