Na první gól se čekalo do 5. minuty. Po dlouhém balónu Michala Holého se do kulatého nesmyslu akrobaticky opřel Michal Seidler a z voleje zavěsil. Že je schopný dát gól i ze šatny potvrdil Michal Seidler o dvě minuty později. Vysoký míč na vlastní půlce naslepo poslal směrem brněnské branky, kde chyběl vyběhlý brankář a míč zapadl přesně k tyči. Poté si vzal slovo Michal Holý, který měl jednoduchou práci po skvělé přihrávce Dušana Künstnera. Druhým dvougólovým střelcem utkání se stal Michal Holý v 18. minutě, kdy zužitkoval velmi chytré přistrčení Michala Seidlera. Poločas skončil vedením Plzně 4:0.

Hattrick završil Michal Seidler šest minut po startu druhé půle. Chybu obrany využil společně s Lukášem Rešetárem. Poslední branku zápasu přidal při power-play soupeře Adam Knobloch, který potrestal risk hostujícího brankáře na polovině hřiště. Interobal tak po povedeném výkonu směrem dopředu i dozadu zvítězil 6:0 a nadále vede ligu.

Ohlasy aktérů zápasu

Gabriel Rick (hráč Plzně): „Zápas se hodnotí dobře. Helas má kvalitní mužstvo, my jsme k tomu ale dnes přistoupili, jak jsme měli. Rozhodli jsme prakticky už v prvním poločase, za což jsme velmi rádi. Jsou to pro nás důležité tři body!” 

Jiří Mužík (hráč Helasu Brno): „Soupeř prokázal svoji kvalitu a rozhodl utkání už během prvního poločasu. Z tohoto zápasu se musíme poučit a hlavně pokračovat v tvrdé práci na tréninku. Musíme se připravit na domácí utkání se Slavií, kde budeme muset získat nějaký bod.”

Záznam utkání včetně rozhovorů ve studiu

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Plzeň | Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 1000 sezení / 400 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka
Telefon 377444827