Domácí vedli díky brankám Záruby a Beleje 2:0, ale to bylo jejich jediné vedení v zápase. Hosté do přestávky zápas otočili a vedli 4:2. Velkou zásluhu měl na poločasovém výsledku hostující Marcel Rodek. Po přestávce Tango sice snížilo, nicméně další branky už přidávalo pouze Benago. Brahimi zkompletoval hattrick v poslední minutě zápasu.

Trenér Tanga Vlastimil Bartošek chtěl využít náročný program Benaga: „Ze začátku jsme soupeře presovali. Věděli jsme, že mají po dlouhé cestě a ve středu hráli pohár. To se nám vyplatilo a vedli jsme dva-nula. Škoda, že jsme hned inkasovali. Pak jsme přestali hrát a projevila se zkušenost a kvalita mužstva. Když jsme dostali třetí branku, tak jsme měli podržet balon, ale vzápětí jsme dostali na dva-čtyři do šatny. Snažili jsme se, ale rozhodla hráčská kvalita.“

„První gól jsme dostali díky naší chybě. Druhá branka padla po jasném faulu na Salgada,“ tvrdil trenér Benaga Beni Simitči a pokračoval: „Dali jsme kontaktní branku a pak už to tam padalo jeden za druhým. Zápas byl v naší režii, něco podobného jako se Spartou. Akorát si myslím, že Tango hraje lépe než Sparta. V power play jsme měli další šance, ale neproměnili jsme je. Máme tři body, to je důležité.“

FC Tango Brno – FC Benago Zruč n. S. 3:7 (2:4)

Branky a nahrávky: 2. Záruba (Belej), 5. Belej (Záruba), 22. Belej (Chadzidis) – 6. Brahimi (Amrani), 8. Rodek (Ramirez), 18. Brahimi (Rodek), 20. Rodek (pk), 24. Ramirez (Brahimi), 38. Ramirez, 40. Brahimi (Vahala). Rozhodčí: Markovský – Molík. ŽK: Kubíček, Mareš, Buršík, Záruba – Ramirez. Diváci: 150.

Tango Brno: Kubíček (Bočánek) – Chadzidis, Vlček, Svoboda, Mareš, Buršík, Šidla, Belej, Záruba, Peška, Cenek, Chlad. Trenér Vlastimil Bartošek.

Benago Zruč n. S.: Vahala (Bezstarosti, Sochůrek) – A. Simitči, Rodek, Lištván, Dvořák, Amrani, Brahimi, Salgado, Ramirez. Trenér Beni Simitči. 

Kde se hrálo

Brno | Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 2900 diváků
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 541212152