Od začátku utkání se Spartak hnal za body a již ve druhé minutě utkání se trefil brazilský futsalista Caio. Domácí chtěli své vedení navýšit, ale chyběla dostatečně přesná koncovka. Naopak ve dvanácté minutě se po chybě domácího celku trefil Rozboud. Svou střeleckou formu potvrdil v patnácté minutě Daniel Klíma, který vrátil Spartaku vedení. Ovšem hostující dokázali z dalekonosné střely opět vyrovnat. V poslední minutě se rovnou z rohového kopu do míče opřel Jiří Baran a ten se štěstím skončil až za zády hostujícího brankáře. První poločas tak vyhrál domácí Spartak 3:2, ačkoliv vedení mohlo být i vyšší.

Do druhého poločasu se vydal Spartak s úkolem zvýšit své vedení a potvrdit tak herní dominanci. Ovšem opak byl pravdou a hostující Lípa opět dokázala srovnat skóre. Na tuto branku dokázal ihned odpovědět domácí Jaroslav Holman, který se dokázal otočit okolo obránce a vystřelil tak opět dočasné vedení Spartaku. O tři minuty později bylo opět srovnáno zásluhou hostujícího Fichtnera. Za stavu 4:4 se lámalo utkání, jelikož Spartak dokázal utéct na rozdíl tří branek. Když se dokázal trefit Baran a hattrickem se blýskl Caio. Kosmetickou úpravu výsledku již v poslední minutě ještě zařídil nejlepší hráč hostujícího celku Abrhám. Nutno podotknout, že konec utkání byl ovlivněn množstvím faulů a desetimetrových kopů, ze kterých mohly obě družstva skórovat. Ovšem domácí branku pilně strážil domácí brankář Gabriel.

Ačkoliv Spartak zvítězil a získal 3 body do tabulky 1. Futsal ligy, trenér Nenad Veljković zřejmě nebude spokojen zejména s defenzivní hrou svého týmu. Množství individuálních chyb a zbytečně inkasovaných branek dostává soupeře Spartaku do hry a o výsledek se poté Perštejn strachuje do poslední minuty.

Ohlasy aktérů po utkání

Martin Schreiner (asistent trenéra Spartaku): "Dnes jsme chtěli doma jednoznačně zvítězit. Naši hráči k tomu přistoupili velmi zodpovědně a ačkoliv jsme opět inkasovali zbytečné branky, tak tři body zůstávají doma. Opět nás podpořili domácí fanoušci, kteří nám vytvářejí skvělou kulisu."

Jiří Šubrt (předseda FC Démoni): "V zápase se nám moc nedařilo, moc jsme chtěli body, ale to Perštejn také. Vyhrává ten lepší, a to byl dnes soupeř. Zápas se lámal za stavu 4:4, pak už byli šťastnější domácí hráči."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Kadaň | MSH

Více
Adresa U Stadionu 2028, 432 01 Kadaň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 500 sezení / 75 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 775035966