První poločas byl herně překvapivě vyrovnaný, ale Chrudim dala domácím lekci z produktivity. Po půli přišel naprostý zkrat Mělnických, trval asi ptě minut a o vítězi bylo dlouho dopředu rozhodnuto. 

Ohlasy aktérů

Petr Svoboda (asistent trenéra Olympiku): „Chrudim nám dnes dala v prvním poločase lekci z produktivity. Naše nevyužité šance a zakončení soupeře - hlavou, přehození gólmana - nám ukázalo to, kde byl největší rozdíl v prvním poločase. Největší rozdíl v prvním poločase byl v tom, že zatímco my ani jednu ze spousty šancí nevyužili, tak soupeř zvládal proměňovat šance téměř všemi způsoby, jako třeba hlavou. Během asi tří minut od začátku druhé části jsme dostali čtyři branky a kluci už nebyli schopni navázat na celkem dobrý výkon z prvního poločasu. Když už bylo jasno, tak jsme protočili celou sestavu včetně brankářů, abychom dali možnost zahrát si proti tak kvalitnímu celku úplně všem. Do dalšího domácího zápasu se musí naše hra vyvarovat všech chyb, které jsme udělali dnes ve druhé půli. Chrudimi přejeme hodně štěstí v Lize mistrů.“
 
Martin Doša (hráč FK Chrudim): "Do prvního zápasu v sezóně jsem vstoupili trochu vlažně a nehráli naši hru. Nicméně se mám podařilo vstřelit rychlé góly, díky kterým jsme se uvolnili a postupně se začali zlepšovat. O poločase na nás trenér apeloval, že musíme naši hru změnit a to se povedlo, přidali jsme další branky. Dovolím si říct, že jsme měli utkání celou dobu pod kontrolou i přesto, že jsme udělali velké množství chyb. Byl to první zápas, bereme tři body, víme, co máme zlepšit. Věřím, že v domácím prostředí potěšíme fanoušky a předvedeme naši hru.”

| STATISTIKY

 

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044