Zápas měl od začátku slušné parametry. Liberec byl precizní v obraně a vyrážel do nebezpečných kontrů, které bohužel pro něj končily na plzeňském Vahalovi. První branku zápasu obstarala Plzeň a nebyl to nikdo jiný, než tradiční střelec Holý – 0:1. Byť se Liberec snažil, síť v prvním poločase nerozvlnil. Naopak Interobal odskočil na 2:0 zásluhou kanonýra Seidlera. Tak skončil i první poločas.

Druhá dvacetiminutovka se táhla v obdobném duchu. Navíc od dvanácté minuty hráli hoste pod hrozbou 10ti metrového kopu, kdy nasbírali poměrně rychle 5 faulů. Loňský mistr si ale utkání pohlídal a ve druhé půli přidal ještě 3 branky. Liberečtí se bohužel před domácím publikem branky nedočkali, byť si ji určitě zasloužili.

Ohlasy po utkání

Jakub Dlask (brankář Liberce): "Kdo viděl první utkání a to dnešní, tak viděl zlepšení v našem bránění. Nepouštěli jsme Plzeň k tolika vyloženým šancím, ale i přesto soupeř ukázal svoji kvalitu. Mrzí nás prohra na domácí palubovce, ale v pátek pojedeme do Plzně s tím, že už nemáme co ztratit."

Peter Kozár (hráč Plzně): „Zápas jsme zvládli přesně tak, jak jsme chtěli. Vstřelili jsme první branku a měli hru pod kontrolou. Máme to, pro co jsme do Liberce jeli a v pátek budeme chtít postoupit do semifinále.“

| Statistiky

Kde se hrálo

Liberec | Dukla

Více
Adresa Jeronýmova 522, 46007 Liberec
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 800 sezení
Rozměry 40 x 20 m
Povrch polyuretan
Telefon 973261577