Domácí vlci se ujali vedení hned ve 3. minutě, kdy se prosadil Sidnei. O čtyři minuty déle zvýšil na 2:0 Marcio, ale vzápětí využil vyběhnutí teplického brankáře mladý brankář Helasu Dang a svým prvním ligovým gólem snížil přes celé hřiště na konečných 1:2.

„Hrůza a děs. Hráli jsme strašný zápas a všichni do jednoho jsme podali otřesný výkon. Jediné pozitivum je, že jsme získali tři body. Takhle se na prvním místě nehraje,“ zlobil se kapitán Teplic Zdeněk Sláma.

Brněnský trenér Jan Loup měl pro své hráče pouze slova chvály. „Proházeli jsme sestavu. Některé hráče jsme nechali doma a postavili jsme mladé kluky, kteří odjezdili zápas po zadku. Vynikající výkon podal brankář Robert Dang. Jenom mě trochu mrzí, že zápas neunesli rozhodčí, kteří nám upřeli jasný gól na dva-dva. Pískali fauly, kde nebyly. Trochu mě mrzí, že takový klub jako Teplice to má zapotřebí. Kluci hráli výborně. Chtěli jsme využít únavy domácích z Jeremenko Cupu, což se nám povedlo. Minimálně bod jsme si zasloužili.“

FC Balticflora Teplice – Helas Brno 2:1 (2:1)

Branky a nahrávky: 3. Sidnei (Marcio), 7. Marcio (Sidnei) – 8. Dang. Rozhodčí: Melničuk – Kresta. ŽK: Sidnei, Kovács, Giva – Havel, Lidmila. Diváci: 120.

Teplice: Jeronimo (Kalina) – Sláma, Marcio, Holý, Sidnei, Kovács, Giva, Salák, Kiliján, Kašal. Hrající trenér Giva.

Helas Brno: Dang (Večeřa) – D. Cupák, Havel, Lidmila, Havlík, V. Cupák, Ovčačík, Presl, Vlach. Trenér Jan Loup. 

Kde se hrálo

Teplice | SH

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 600 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dvousložkový polyuretan Lobadur
Telefon 607585282