Od prvních minut na palubovce jasně dominovaly Teplice, které si ten den otevřely střelnici. Na hosty se valil jeden útok za druhým. Až za stavu 5:0 se hostům podařilo vstřelit branku. Na vývoj utkání to však nemělo žádný vliv. Poločas skončil poměrem 6:1. Adriano si zkompletoval hattrick. 

Ve druhé půli se scénář hry příliš nezměnil. Hned v jejím začátku vstřelil Svarog další dvě branky. Skóre se nakonec zastavilo až na číslech 15:1. Další hattrick zaznamenali Tomáš Abrham a Felipinho. 

Tomáš Abrham, hráč Svarog FC: "Zápas hodnotím kladně. Splnilo se, co po nás chtěl trenér. To co trénujeme, tak vycházelo. Po náročném týdnu přišla odměna v podobě 15 branek, takže si myslím, že nový rok začal úspěšně. Každopádně to důležité přijde v březnu, kdy začne play off."

Štěpán Prokeš, hráč České Budějovice: “Věděli jsme, jak těžké utkání nás čeká, nicméně Teplice si s námi i tak dělali, co chtěli. V některých fázích nám chyběl klid a zkušenosti. Nejvíc mě mrzí několik darovaných branek, to se občas stává, když se to ale opakuje, sráží to pak náš celý výkon. Teplicím gratuluji.”

Statistiky

Kde se hrálo

Teplice | SH

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 600 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dvousložkový polyuretan Lobadur
Telefon 607585282