Od prvních minut na palubovce jasně dominovaly Teplice, které si ten den otevřely střelnici. Na hosty se valil jeden útok za druhým. Až za stavu 5:0 se hostům podařilo vstřelit branku. Na vývoj utkání to však nemělo žádný vliv. Poločas skončil poměrem 6:1. Adriano si zkompletoval hattrick. 

Ve druhé půli se scénář hry příliš nezměnil. Hned v jejím začátku vstřelil Svarog další dvě branky. Skóre se nakonec zastavilo až na číslech 15:1. Další hattrick zaznamenali Tomáš Abrham a Felipinho. 

Tomáš Abrham, hráč Svarog FC: "Zápas hodnotím kladně. Splnilo se, co po nás chtěl trenér. To co trénujeme, tak vycházelo. Po náročném týdnu přišla odměna v podobě 15 branek, takže si myslím, že nový rok začal úspěšně. Každopádně to důležité přijde v březnu, kdy začne play off."

Štěpán Prokeš, hráč České Budějovice: “Věděli jsme, jak těžké utkání nás čeká, nicméně Teplice si s námi i tak dělali, co chtěli. V některých fázích nám chyběl klid a zkušenosti. Nejvíc mě mrzí několik darovaných branek, to se občas stává, když se to ale opakuje, sráží to pak náš celý výkon. Teplicím gratuluji.”

Statistiky

Profil haly

SH Teplice

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kapacita 850 diváků (609 sedících)
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič ženy - 20 Kč, děti vstup zdarma