Na první branku utkání se čekalo dlouho. Až v patnácté minutě rozveselil domácí publikum William. Hosty držel na vodou skvělý brankář Kirov a srdnatá obrana, která Svarogu v první půli víc branek nedovolila. Strany se tak měnily za těsného vedení Teplic 1:0.

 

Do druhé půle vstoupili domácí skvěle. K útoku na vítězství zavelel kapitán Adriano, který během dvou minut zvýšil náskok svého týmu už na tři branky. Obzvláště jeho druhý gól byl parádní kousek, na který skvělý Kirov v brance neměl nárok. Ve 28. minutě se podařilo i hostům vstřelit branku a snížit tak stav utkání na nadějných 3:1. To ale obratem řešil Felipinho, který využil chyby v obraně Démonů a zvýšil na 4:1 pro Teplice. I na tuto branku ještě Česká Lípa odpověď našla. Ve 32. minutě se prosadil Fichtner. Šest minut před koncem ale definitivně rozhodl o vítězství Svarogu svým druhým gólem v zápase William. Ve zbývajícím čase už hosté nestihli reagovat a Teplice si došly pro další vítězství.

Michal Hůla, brankář Svarog FC: "V dnešním zápase jsme si připsali další důležité vítězství v cestě za naším prvním cílem, kterým je druhé místo po základní části. Dlouho se nám nepodařilo prostřelit skvělého Kirova v bráně České Lípy, ale naštěstí slepené góly na začátku druhé půli rozhodly o našem vítězství a nyní už se můžeme připravovat na další zápas."

Karel Kruliš, trenér FC Démoni Česká Lípa: „Zápas jsme zvládli se ctí, gólman Kirov nás neustále držel ve hře. Jsem rád, že jsme dokázali potvrdit naše dvě předchozí výhry a potrápit favorita na ty nejvyšší pozice.“

Statistiky

Kde se hrálo

Teplice | SH

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 600 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dvousložkový polyuretan Lobadur
Telefon 607585282