Domácí po celý zápas dotahovali vedení Chrudimi. Na začátku druhé půle to bylo dokonce 2:3, ale ERA-PACK dokázal zabrat a odskočil na 2:5. V závěru se však Hradec ještě zmohl na korekci výsledku.

„Utkání hodnotím pozitivně. Do Hradce přišla úplně plná hala, prostě nádherná divácká kulisa,“ pochvaloval si trenér Hradce Králové Petr Hoffmann a pokračoval v hodnocení: „ERA-PACK měl míč mnohem častěji na svých sálovkách a svými kombinacemi přehrával naši obranu. V celém utkání Chrudim vedla, ale my jsme se vždy dokázali dostat do těsného kontaktu. Za dnešní výkon jsem na své hráče velmi pyšný.“

Chrudim se na vítězství podle asistenta trenéra Jaroslava Bartuška nadřela: „Zápas to nebyl jednoduchý. V prvním poločase jsme si vytvořili šance, i když soupeř také, ale my jsme je dokázali využít. Na začátku druhého poločasu jsme soupeři nabídli snížení na dva-tři. Už to vypadalo, že se domácí chytnou, ale my jsme pak opět dokázali odskočit. Na konci Hradec ještě snížil na rozdíl dvou branek. Pro diváky to byl určitě zajímavý zápas.“

Mados MT Hradec Králové – FK ERA-PACK Chrudim 4:6 (1:3)

Branky a nahrávky: 20. Jošt (Merkl), 24. Merkl (Jošt), 37. Holec (Menšl), 40. Merkl (Srkal) – 5. Rešetár (Max), 16. Rodrigo (M. Mareš), 16. Max, 27. Max (Slováček), 31. Alvarito (Chmelík), 38. Rodrigo. Rozhodčí: Řeháček – Čurda. ŽK: Merkl, Jošt, Friedl, Holec – Felipe. Diváci: 400.

Hradec Králové: Menšl (Mašek) – Černý, Srkal, Váňa, Holec, Friedl, Fidra, Beran, Merkl, Chromek, Jošt. Trenér Petr Hoffmann.

Chrudim: Ton (Olinha, Žďánský) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, Max, Kilmer, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe. Trenér Daniel Ibañes. 

Kde se hrálo

H. Králové | SH Třebeš

Více
Adresa Na Potoce 691/30, Hradec Králové - Třebeš
Kategorie Kategorie A
Kapacita 500 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 495221913