Chrudim se do své sportovní haly po delší pauze vrátili ve velkém stylu. Na svého brněnského soka nastoupila zhurta a již v prvních šesti minutách udeřila hned šestkrát! Střelecký účet zápasu paradoxně otevřel vlastním gólem brněnský brankář Václav Večeřa, následně již pálili hráči Chrudimi.

Parádní trefou se prezentoval Everton, nejproduktivnější hráči Chrudimi Pavel Drozd a David Drozd taktéž přispěli k navýšení vedení, první jmenovaný jedním gólem, druhý dokonce dvěma. A když v šesté minutě zvyšoval již na 6:0 Tomáš Koudelka, byli hosté na ručník. Poté se však přece jen gólové hody na straně Východočechů zmírnily.

Ještě do přestávky přidal druhou trefu Pavel Drozd, jeho bratr David Drozd dokonal hattrick a po smolné teči do vlastní branky zapsal vstřelenou branku také Roman Mareš. Ani gólman Dudu se mezi tyčemi rozhodně nenudil a musel pochytat několik nepříjemných ataků soupeře.

Po přestávce dokonal desítku Torres a ve 27. minutě vstřelil i třetí branku v zápase Pavel Drozd. Více již Chrudimští nestihli, navíc po nedůslednosti v obraně po jednom z protiútoků inkasovali z nohy Martina Hanuše. Chrudim nakonec porazila Žabinské Vlky 11:1!

Tomáš Koudelka (hráč FK Chrudim): "Byl to zápas dvou poločasů. Ten první jsme hráli ve formacích, ve kterých jsme na sebe zvyklí a na hřišti to bylo i vidět, protože poločasový výsledek vypovídá za vše. Navíc jsme tam měli ještě nějaké další šance a nastřelené tyče. Na druhou stranu, kluci z Brna si dali i dva vlastní góly. Po pauze jsme formace úplně přeházeli, abychom měli další varianty, kdyby se nám někdo zranil nebo vykartoval. Nechtěli jsme, aby druhá půle výsledkově byla slabší, ale myslím si, že i střídající brankář Brna zachytal dobře. Nevím, jestli jsme polevili, ale druhý poločas z naší strany nebyl příliš dobrý."

Michal Odehnal (trenér Žabinští Vlci Brno): "Chrudim první poločas ukázala svou sílu a my byli rádi za poločasový hvizd rozhodčích. Druhá půle byla úplně jiná - soupeř si zkoušel různé varianty a tím jsme dostali i my více prostoru ke hře."

Statistiky

Kde se hrálo

Chrudim | MSH

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 720 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Telefon 728202004