Po tom co se oba týmy na začátek utkání oťukaly, tak došlo na první změnu stavu. Přihrávku Svobody poslal do sítě ve 13.minutě Mužík - 1:0. O šest minut později přetavil Svoboda Preslovu přihrávku v druhou branku utkání 2:0. To bylo také skóre, se kterým šly oba týmy do poločasové pauzy.

Liberec z kabiny vyšel lépe. Zpět do hry ho dostal ve 22.minutě Jelínek - 2:1. Za další tři minuty bylo vyrovnáno. To když přihrával hostující kapitán Bína a Vobořil změnil skóre na 2:2. O to, že se hosté dostaly do vedení se postaral Bína, který v 29.minutě zužitkoval přihrávku od Knoblocha - 2:3. Ve stejné minutě dává ještě Bína na 2:4 a zdá se být rozhodnuto. Opak je ale pravdou. V průběhu 31.minuty utkání Preslovu přihrávku mění v Branku Svoboda - 3:4. Tři minuty na to asistoval Doubravský a Mužík skóruje a znovu srovnává na 4:4. Poslední slovo měli ale tentokrát hosté. Když ukazatel skóre říkal, že běží 37. minuta, tak přihrávku Žočka přetavil ve vítěznou branku Benek - 4:5. Body si tak nakonec tedy odváží hosté z Liberce a Helas si tedy na vítězství musí ještě jedno utkání počkat.

Tomáš Galia (trenér, Helas Brno): "Utkání jsme si velmi dobře rozehráli a chybělo Liberec dorazit třetí brankou. Bohužel jsme do druhého poločasu vstoupili s velmi laxním přístupem, který nás stál dobře rozehraný zápas. I přesto, že jsme se dokázali po nepříznivém stavu do utkání znovu vrátit, srazila nás další taktická chyba, kterých jsme za celý druhý poločas vyrobili hned několik."

Jakub Šorsák (asistent trenéra, FTZS Liberec): "V prvním poločase nám chyběla energie a přišlo mi, že i lehce bez chuti. Dostali jsme 2 zbytečné góly z dorážky. Do druhého poločasu jsme šli s větším odhodláním a nasazením. Zápas jsme otočili. Sice jsme inkasovali další 2 góly, ale naší poctivostí a vírou jsme to zvládli a odvažíme si důležité 3 body. Na kluky jsem pyšný, že nic nevzdali, odjezdili to a věřili ve vítězství až do samého konce."

Statistiky

Kde se hrálo

Brno | Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 2900 diváků
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 541212152