Sparta přijela do Brna zvítězit a nastartovat se za pomoci nových posil do závěrečných zápasů v základní části soutěže resp. následujícího play off. Po páteční výsledkové nehoráznosti druhého klubu z Brna, který přenechal bodový zisk potřebné České Lípě, čímž odsunul Žabinské Vlky na sestupovou příčku, byl domácí tým odhodlán pokusit se Spartu opět překvapit ale to se mu nepodařilo a i když na začátku druhé půle snížili Vlci skóre ze stavu 0:4 na 3:4, více se jim nepodařilo a favorit v dalším průběhu utkání rozhodl.

Ohlasy po utkání:

Michal Letzel (Žabinští Vlci Brno): "Poté co v pátek Helas prohrál v České Lípě, potřebujeme na záchranu v soutěži s největší pravděpodobností získat 4 body. Alespoň po jednom bodíku jsme pošilhávali dnes, ale kvalita nových futsalových námezdníků v barvách Sparty je nesporná, kvalita tradičních opor Angellotta a Křivánka je vysokým standardem a soupeřova dnešní lekce z produktivity a naše dvě absolutní individuální chyby v obraně, pro nás nakonec znamenaly horší skóre, než by zápasu odpovídalo. Body si dnes zaslouženě odvážejí Pražané!"

Beni Simitči (AC Sparta Praha 17): "Jsou to pro nás povinné tři body. Jsem rád, že do týmu skvěle zapadly nové posily. Oba Paraguayci nám pomohli, zrychlili nám brejky, což jsme potřebovali. Jen mě mrzí, že jsme Brnu dovolili v závěru trochu víc hrát a skórovat, jinak jsme ovládali hru."

Statistiky

Kde se hrálo

Brno | Modřice

Více
Adresa Benešova 274, 664 42 Modřice
Kategorie Kategorie A
Kapacita 250
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 608577099