Po přestávce vedl Třinec 3:0, a když ve 21. minutě přidal čtvrtou branku, s Mělníkem bylo zle. Jenže velké vyrovnání započalo ve 24. minutě po trefě Gabča a skončilo tři minuty před koncem, kdy vyrovnal Šimandl.

„Naše klasika. V první půli jsme měli hned na začátku tři gólové šance, které jsme neproměnili. Pak přijde nástřel na zadní tyč, propadneme a soupeř vede jedna-nula. Druhý gól jsme dostali také po nástřelu. Poté přišla obrovská chyba brankáře, který nesmyslně vyběhl a po první půli jsme rázem prohrávali nula-tři,“ zlobil se mělnický trenér Pavel Šuba a navázal: „Trochu jsme protočili sestavu, hráli jsme aktivněji, ale dostali jsme čtvrtou branku z autu. Začali jsme agresívně presovat a pomalu jsme začali stahovat výsledek. Třinec se ve druhé půlce jen bránil a odkopával balony. Kdybychom vyhráli osm-čtyři, bylo by to krásné. Opět jsme umřeli na neproměňování gólových šancí.“

První půli si trenér Třince Josef Cieslar pochvaloval: „Utkání se pro nás vyvíjelo perfektně. Po první půli jsme vedli tři nula a vzápětí jsme dali čtvrtý gól. Bohužel, hráli jsme téměř na jednu čtyřku, protože druhá čtyřka nebyla. Šlo o náhradníky mimo Przyczka, který už párkrát hrál. Ostatní jsou zranění. Mendrok, Očadlík a Cieslar mají svalové zranění. Csikán a Buryan jsou na tom stejně. Celá čtyřka, která hrála předchozí zápasy, zůstala doma. V Mělníce jsme hráli s torzem. Za stavu čtyři-nula si náš mančaft nemůže s Mělníkem dovolit ztratit výhru. Ještě jsme málem prohráli. Po herní stránce byl první poločas výborný, ale druhý katastrofální.“

SK Olympik Mělník – SKP Likop Třinec 4:4 (0:3)

Branky a nahrávky: 24. Gabčo, 29. vlastní, 32. Banovič (Gabčo), 37. Šimandl (Banovič) – 7. Kantor (Opluštil), 11. Kalfas (Kantor), 13. Kantor, 21. vlastní. Rozhodčí: O. Černý – Kaštánek. ŽK: Gabčo – Fraňo. Diváci: 140.

Mělník: Machulka (Jenč) – Gabčo, Brožek, Dvořák, Šimandl, Weiner, Hanzlík, Šmidrkal, Banovič, Němec, Bellada, Malák. Trenér Pavel Šuba.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Baron, Fraňo, Kalfas, Kantor, Opluštil, Przyczko, Sierota. Trenér Josef Cieslar st.

Kde se hrálo

Neratovice | SH

Více
Adresa Kpt. Jaroše 233, Neratovice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 450 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch parkety
Telefon 315682718