Do souboje vstupovali z pozice favorita domácí a od začátku to také hráči chtěli dát najevo. Na první gól se i přes velký tlak Teplic čekalo až do páté minuty, kdy skóroval Diece. Druhý gól Svarogu přidal ve dvanácté minutě Rodriguinho, který zaznamenal svou první branku v teplickém dresu. O tři minuty později následovala gólová smršť domácích a Olympik se pomalu ale jistě loučil s dobrým výsledkem zápasu. V rozmezí necelých dvou minut vstřelil dva góly Varela a jeden Diece. Těsně před koncem první půle se ještě prosadil Felipinho, který trefil odkrytou branku Mělníku. Strany se tak měnily za stavu 6:0 pro Teplice. 

Druhá půle žádné překvapení nepřinesla. Svarogu se podařilo přidat další branky. Tři hráči Teplic si zkompletovali hattrick, včetně Rodriguinha, který si tak odbyl úspěšnou premiéru. I Mělník se ve druhé půli prosadil, ale dvě trefy jen korigovaly zdrcující výsledek 13:2.

Rodriguinho, hráč Svarog FC: "Na zápas jsem se hodně těšil. Tvrdě jsme se připravovali a na utkání to bylo vidět. S výsledkem jsem spokojený, především s počtem vstřelených branek, a hlavně s naším pokrokem. Teď musíme pokračovat v práci a připravit se na další zápasy."

Dominik Zdržálek, hráč SK Olympik Mělník: „Do Teplic jsme bohužel jeli bez několika opor a pro některé kluky to byla dokonce premiéra v nejvyšší soutěži. Musím říct, že to všichni ale zvládli skvěle a dali do toho všechno. Bohužel jsme se Teplicím dokázali rovnat jen prvních patnáct minut, pak bohužel přišlo proměňování jejich šancí. Soupeř ukázal velkou kvalitu. My se z toho musíme poučit a pokusit se v příštím týdnu o lepší výsledek v Plzni.“

Statistiky

Kde se hrálo

Teplice | SH

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 600 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dvousložkový polyuretan Lobadur
Telefon 607585282