Lépe však utkání rozehráli hosté. Kolmou přihrávku Junka tečoval za Sochůrkova záda Fitzel a Kladno vedlo 1:0. Jenže Benago zápas do přestávky otočilo. Nejprve po krásné akci vyrovnal Amrani, posléze si dvakrát vyhověli Lištván s Rodkem a Benago vedlo 3:1.

O osudu zápasu rozhodl úvod druhé půle, kdy dali domácí dvě slepené branky – 5:1. V poslední minutě ještě vyšperkoval výsledek utkání zručský Amrani. Benago tak porazilo satany 6:1.

„Nejsem spokojený, protože jsme dostali ten jeden gól. Dostali jsme ho díky špatné komunikaci mezi Agem a Štverim (Štverák),“ usmíval se trenér Benaga Beni Simitči a pak zvážněl: „Ale sranda stranou. Jsem spokojený, protože máme doma průměr pod jednu obdrženou branku na zápas. Vyhráli jsme a potřebuji, aby kluci dál hráli svým tempem a dobře bránili. Všech devět hráčů hrálo dobře a podílelo se na vysokém vítězství.“

Ve středu čeká Benago doma atraktivní utkání v poháru. Do Zruče přijede Sparta. „Před zápasem jsem klukům říkal, ať tento duel berou jako trénink a přípravu na středeční čtvrtfinále Poháru FAČR, kdy hrajeme se Spartou. Musím bohužel konstatovat, že Kladno není naším soupeřem. Oni musí získávat body s jinými týmy. Přes víkend se dáme do kupy, zregenerujeme, pak si pořádně zatrénujeme a ve středu hurá do Final four. Snad to dopadne dobře,“ doufal Simitči.

Kladenský trenér Jakub Jiránek se po zápase chytal za hlavu: „Rozhodly naše hrozné chyby. Snad jsme si je vybrali na deset let dopředu. Stalo se to, co jsem nechtěl, aby se stalo. My jsme chybovali a Benago dávalo góly. Propadali jsme v rozehrávce i v individuálních věcech, to je to nejhorší.“

FC Benago Zruč n. S. – FK SAT-AN Kladno 6:1 (3:1)

Branky a nahrávky: 12. Amrani, 14. Brahimi (Rodek), 18. Rodek (Lištván), 21. vlastní, 22. Brahimi, 40. Amrani (Ramirez) – 7. Fitzel (Junek). Rozhodčí: Lasch – Rybka. ŽK: Amrani – Čurda. Diváci: 150.

Benago Zruč: Sochůrek (Bezstarosti) – A. Simitči, Rodek, Štverák, Lištván, Dvořák, Amrani, Ramirez, Salgado, Brahimi. Trenér Beni Simitči.

Kladno: Konečný (23. Tetour) – Čurda, Junek, Fitzel, Výborný, Abrham, Fujdiar, Trnka, Šnídl, Slavík, Jeřábek. Trenér Jakub Jiránek. 

Kde se hrálo

Zruč n/S | SH

Více
Adresa Na Pohoří 575, Zruč nad Sázavou
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Telefon 721766110