O první branku utkání se postaral novic v sestavě Démonů Matějka, který dostal v šesté minutě Démony do vedení do vedení 1:0. Druhou branku utkání vstřelil, o minutu později, po individuální akci brankář Démonů Kirov – 2:0. Hosté dokázali zásluhou Prokeše snížit o minutu později na 2:1. V jedenácté minutě odskočili Démoni na rozdíl dvou branek zásluhou Bialka – 3:1. Hosté dokázali držet s Démony krok a ve čtrnácté minutě dokázali snížit zásluhou Benáta na 3:2. V šestnácté minutě vstřelil svou druhou branku v utkání Matějka, který dostal Démony opět do dvoubrankového vedení – 4:2. Hosté dokázali opět snížit na rozdíl jedné branky, kdy se v osmnácté minutě prosadil Hrbáč – 4:3. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhý poločas začali lépe hosté z Budějovic, kteří dvěma brankami, Prokeše a Hanzlíka, v třiadvacáté minutě otočili stav ve svůj prospěch – 4:5. O tři minuty později bylo srovnáno kdy si hosté vstřelili vlastní branku – 5:5. Budějovice, ale dokázali domácí zase odskočit, kdy se ve třicáté minutě prosadili Benát a Prokeš, který završil hattrick, na rozdíl dvou branek – 5:7. Domácí se nevzdali a dokázali zásluhou Bialka a Matějky, který byl druhým hráčem utkání, který završil hattrick, srovnat na konečných 7:7.

Karel Kruliš (trenér Démonů): "Bod bereme a věříme, že bude stačit k záchraně. Soupeř byl produktivní a hrál uvolněně. My byli pod tlakem, ale to nás neomlouvá. Budeme bojovat dál."

Štěpán Prokeš (hráč Dynama): “Zápas určitě pohledný pro diváky, nicméně výsledek nic neříkající ani pro jeden tým. Chtěli jsme naplno bodovat, po obratu ve druhé půli jsem věřil, že to zvládneme, ale stejně jako v jiných zápasech, jsme nezvládli koncovku. 2 minuty před koncem inkasujeme a o slibně rozehraný zápas přijdeme. Nejvíc mě asi mrzí, jak lacino branky týmům darujeme. Vzhledem k budoucímu losu je bod málo.”

Statistiky

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič Mládež do 10 let zdarma