Pro Teplice šlo o jejich sté ligové vítězství. A bylo stylové. Výsledek 7:0 byl jednoznačný a zápas rozhodnutý už prakticky po devíti minutách, kdy vlci vedli 4:0. Hattrickem se blýskl Sidnei. Michal Kovács dal svému bývalému celku dvě branky.

Tango nastoupilo bez brankáře Kubíčka. „Měli jsme zdravotní problémy, což se na sestavě podepsalo. Chyběl nám brankář Kubíček, nehrál ani Mareš a zranil se Buršík,“ vyjmenoval trenér domácích Vlastimil Bartošek a navázal: „Začátek zápasu jsme zaspali. V deváté minutě jsme prohrávali nula-čtyři a bylo po zápase. Snažili jsme se, měli jsme šance, ale neproměňovali jsme je.“

„Podali jsme dobrý a zodpovědný výkon. Zápas jsme výborně odbránili a hodně nám pomohli dva rychlé góly na začátku zápasu. Vždycky to máme naopak. Šance jsme začali spalovat až ve druhém poločase, kdy jsme vysoko vedli, takže to už bylo jedno. Jsem rád, že jsme podali výborný a zodpovědný výkon,“ sdělil kapitán Teplic Zdeněk Sláma.

FC Tango Brno – FC Balticflora Teplice 0:7 (0:4)

Branky a nahrávky: 1. Marcio (Sláma), 3. Sidnei (Sláma), 7. Salák, 9. Sidnei, 27. Sidnei (Kovács), 31. Kovács, 36. Kovács. Rozhodčí: Markovský – Honěk. ŽK: Giva (TEP). Diváci: 176.

FC Tango Brno: Bočánek – Chadzidis, Vlček, Svoboda, Brůna, Buršík, Šidla, Belej, Záruba. Trenér Vlastimil Bartošek.

Balticflora Teplice: Jeronimo (36. Kalina) – Sláma, Salák, Kovács, Holý, Kiliján, Marcio, Sidnei, Giva. Hrající trenér Giva.

Kde se hrálo

Brno | Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 2900 diváků
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 541212152