Klíčový zápas o "šest bodů" zvládl domácí tým s přehledem a soupeři tak oplatil vysokou porážku z České Lípy. V páté minutě šli Žabinští Vlci do vedení po pěkné kombinaci 2/1 - Hansl dorážel z brankoviště a za půlminutku to bylo po nezištné přihrávce Havlína na Kratochvíla 2:0. Soupeř korigoval v deváté minutě, když střelu z levé strany gólman domácích pouze vyrazil před sebe a dobíhající Bialek měl možnost dorážky - 2:1. Do poločasu se prosadil ještě aktívní Chráscina - míč mu do běhu předložil Havlín a jeho bodlo z jedenácti metrů skončilo v síti - 3:1. Po změně stran domácí tým hru víceméně kontroloval, deset minut branka nepadla, ale v rozmezí následujících devíti minut si připsal hattrick domácí kanonýr Havlín (30´, 33´, 39´) - 6:1. V poslední minutě šel domácí tým do power - play a podařilo se mu zvýšit skóre na konečných 7:1 a zajistit si tak lepší poměr skóre ze vzájemných zápasů s Démony.

Michal Letzel (Žabinští Vlci Brno): "Dnes jsme se soustředili pouze a jenom na vítězství, byl to zápas o šest bodů a byli jsme rozhodnutí ho zvládnout a třeba to přetlačit pouze silou vůle. Kdybychom to nezvládli, dostali bychom se do poměrně svízelné situace, jelikož v dalším průběhu soutěže máme mnohem těžší los než náš soupeř. Jsme moc rádi, že jsme zápas zvládli, v žádném případě ale nejsme nijak uspokojeni, soutěž není zdaleka u konce."

Karel Kruliš (FC Démoni Česká Lípa): "Zápas ve kterém šlo o to zda pošleme soupeře pod sebe se nám nepovedl. I když první poločas vypadal slibně, tak po našich hloupých chybách jsme pustili soupeře do vedení a ten si vše pohlidal. Soupeři gratuluji k vítězství."

Statistiky

Kde se hrálo

Brno | Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 2900 diváků
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 541212152