Hosté se brankou Cupáka z dlouhé penalty ujali po změně stran vedení, domácí ale zareagovali chladnokrevným zakončením Dominika Šupa po přihrávce Lukáše Nečase. Ve zbylém čase nesmlouvavé a velmi vyrovnané bitvy mohla vítězství přiklonit na svoji stranu obě mužstva, rozhodující gól ale nepadl na žádné straně.

“Bylo to takové remízové utkání, i když pár šancí oba týmy měly,” vystihl zápas těsně po jeho skončení kapitán Jiří Vokoun. Domácí tak bodovali ve čtvrtém utkání v řadě. Další odehrají až v 9. ledna v Ústí nad Labem.

Jan Žežulka, brankář Olympiku: "Včera jsme odehráli naprosto vyrovnané utkání s Helasem. Na šance jsme možná byli o chlup lepší, ale musím říct, že včerejší zápas skončil zaslouženě pro obě strany."

David Cupák (Helas Brno): "Zápas za mě skončil spravedlivou remízou. První poločas si Mělník vytvořil více šanci než my. Naopak ve druhém poločase jsme byli aktivnější my. Za nerozhodného stavu jsme měli dvě velké šance, které pohotově zlikvidoval výborně chytající Žežulka. Bod z palubovky Mělníku bereme. Všem chci popřát pěkně prožití vánočních svátků a hlavně hodně zdraví do nového roku. Futsalu zdar!"

Statistiky

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044