Česká Lípa začala tento zápas lépe než Liberec, když ji v páté minutě dostal do vedení po nástřelu na zadní Maur – 1:0. Vyrovnání přišlo o tři minuty později, když se po rohu Bíny prosadil na přední tyč Žoček – 1:1. Obrat přišel o dvě minuty později, když po křižné přihrávce Vogta uklidil míč do odkryté branky Vik – 1:2. Třetí branku přidal Liberec po ztrátě Démonů ve středu hřiště a rychlém protiútoku uklidil míč do branky Bína – 1:3. Poslední branka padla vteřinu před koncem poločasu, kdy po šanci Zapletala šel Liberec do protiútoku, který zakončil do branky Žoček – 1:4.

Druhý poločas byl dlouho bez branek, první přišla po osmi minutách, kdy se po Bínově pobídce prosadil střelou z první Žoček – 1:5. Démoni poté přešli do power-play, vytvořili si nějaké šance, ale branku nevstřelili, naopak ještě jednou inkasovali, když při power-play domácích uklidil míč do branky domácích, kde tou dobou byl pouze Maur, Díl a stanovil tak konečné skóre na 1:6.

Karel Kruliš (trenér Démonů): "To, co se stalo dneska, je neomluvitelné. Výkon a naše hra nemá nic. Dynamiku, rychlost, přesnost, prostě to s čím by se dalo hrát o záchranu. Pokud budeme takto pokračovat, tak jedeme šupem dolů. Pokud nezlepšíme individuální přístup, nemáme v lize co dělat. Soupeři gratuluji k vítězství."

Karel Vrabec (trenér Liberce): "Televizní utkání nám vyšlo na jedničku. Kromě jedné brejkové situace, kterou jsme nepohlídali, jsme dobře bránili a podržel nás i brankář. Směrem dopředu asi nemám co vytknout. Chtěl bych kluky moc pochválit, protože tohle byl přesně výkon, který jsme chtěli podat a díky tomu jsme vyhráli a odčinili porážku proti Mělníku."

Statistiky

Kde se hrálo

Č. Lípa | MSH

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 602793982