Česká Lípa začala tento zápas lépe než Liberec, když ji v páté minutě dostal do vedení po nástřelu na zadní Maur – 1:0. Vyrovnání přišlo o tři minuty později, když se po rohu Bíny prosadil na přední tyč Žoček – 1:1. Obrat přišel o dvě minuty později, když po křižné přihrávce Vogta uklidil míč do odkryté branky Vik – 1:2. Třetí branku přidal Liberec po ztrátě Démonů ve středu hřiště a rychlém protiútoku uklidil míč do branky Bína – 1:3. Poslední branka padla vteřinu před koncem poločasu, kdy po šanci Zapletala šel Liberec do protiútoku, který zakončil do branky Žoček – 1:4.

Druhý poločas byl dlouho bez branek, první přišla po osmi minutách, kdy se po Bínově pobídce prosadil střelou z první Žoček – 1:5. Démoni poté přešli do power-play, vytvořili si nějaké šance, ale branku nevstřelili, naopak ještě jednou inkasovali, když při power-play domácích uklidil míč do branky domácích, kde tou dobou byl pouze Maur, Díl a stanovil tak konečné skóre na 1:6.

Karel Kruliš (trenér Démonů): "To, co se stalo dneska, je neomluvitelné. Výkon a naše hra nemá nic. Dynamiku, rychlost, přesnost, prostě to s čím by se dalo hrát o záchranu. Pokud budeme takto pokračovat, tak jedeme šupem dolů. Pokud nezlepšíme individuální přístup, nemáme v lize co dělat. Soupeři gratuluji k vítězství."

Karel Vrabec (trenér Liberce): "Televizní utkání nám vyšlo na jedničku. Kromě jedné brejkové situace, kterou jsme nepohlídali, jsme dobře bránili a podržel nás i brankář. Směrem dopředu asi nemám co vytknout. Chtěl bych kluky moc pochválit, protože tohle byl přesně výkon, který jsme chtěli podat a díky tomu jsme vyhráli a odčinili porážku proti Mělníku."

Statistiky

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič Mládež do 10 let zdarma