Po bezbrankové první půli udeřili jako první hosté, když se ve 26. minutě trefil Mareš. Kladno však vzápětí výsledek otočilo. Abrham srovnal na 1:1 a Fitzel poslal satany do vedení. O dělbě bodů rozhodla 38. minuta a vyrovnávací trefa Mareše – 2:2.

„Šlo o obrovskou bitvu,“ řekl kladenský trenér Jakub Jiránek a pokračoval: „Měli jsme velké štěstí. Tango bylo lepší. Byla na nich znát zkušenost. My jsme měli problémy s výjezdy. Hosté nás hodně presovali. Trenér Bartošek je na nás výborně připravil a my jsme se s tím těžko vypořádávali. Na šance bych to odhadoval osm-pět pro Tango. Ke konci jsme sice dostali smolný gól, ale dle mého je remíza zasloužená a pro diváky také zajímavá. Kdyby mi někdo před zápasem řekl, zda bych bral bod, tak bych mu to odkýval.“

Tango podle slov trenéra hrálo dobře hlavně v první dvacetiminutovce. „V prvním poločase jsme hráli celkem dobře. Čekali jsme na chyby, které Kladno dělalo. Měli jsme dát čtyři góly a byl by klid. Nedávali jsme šance a nebyli jsme důrazní před bránou. Kladnu jsme dovolili, aby se zvedlo,“ zlobil se Vlastimil Bartošek, „Ve druhé půli už to nebylo ono. Dali jsme sice gól, ale dva jsme dostali. Navíc po rohu, který jsem klukům ukazoval na videu. Nakonec jsme ještě dokázali vyrovnat. Zahrálo nám málo hráčů. Perfektní byli Záruba s Belejem, ostatní mě zklamali. Navíc nás vylapal výborný domácí brankář.“

FK SAT-AN Kladno – FC Tango Brno 2:2 (0:0)

Branky a nahrávky: 26. Abrham (Čurda), 29. Fitzel – 26. M. Mareš, 38. M. Mareš. Rozhodčí: Kresta – Melničuk. ŽK: Junek, Čurda (oba KLA). Diváci: 140.

Kladno: Konečný (Tetour) – Junek, Trnka, Výborný, Abrham, Fitzel, Jaráb, Šnídl, Čurda, Fujdiar, Pleyer, Pechr. Trenér Jakub Jiránek.

Tango: Kubíček (Bočánek) – Vlček, Svoboda, Mareš, Brůna, Buršík, Šidla, Belej, Záruba, Cenek, Tachtadžis, Chlad. Trenér Vlastimil Bartošek. 

Kde se hrálo

Kladno | MSH

Více
Adresa Třída sportovců 817, Kladno
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 500 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch parkety
Telefon 312248984