Povedený vstup domácích znamenal dvě rychlé branky ze sálovek matadora Benáta. V 6. minutě se po nahrávce Pouzara objevil sám před brankou Benát a poslal domácí do vedení 1:0. O 5 minut později to byl znovu Benát, který tentokrát zastihl Jasanského přihrávku, stahovačkou obelstil brankaře a bez problému zavěsil – 2:0. Do poločasu si domácí skóre pohlídali.

Druhý poločas začali hosté ihned s jedním hráčem v poli navíc. Domácím se dařilo zachytávat průnikové přihrávky, nicméně nezkušenost s bráněním power play se ukázala ve 24. minutě. Cupák si navedl míč a přízemní střelou snížil na 2:1. Přesně o minutu později to byl znovu Cupák, který z totožné situace opět trefil zařízení Lerchovy branky a vyrovnal na 2:2.

Výborně chytající Lerch byl ale ve 27. minutě znovu překonán. Sznapka si na zadní tyči počíhal na Matejovu přihrávku a bez větších obtíží doklepl do branky - 2:3. Domácí se nevzdávali a po jasném faulu na Pecku zahrávali pokutový kop. K tomu se postavil Radouch a dělovkou pod břevno nedal brankařovi šanci 3:3. Hra měla náboj, nicméně byli to znovu hosté, kteří šli do vedení. Ve 31. minutě Mužík předložil výstavní přihrávku Preslovi, který se nemýlil - 3:4. Vyrovnávací branka přišla ze sálovky Radoucha o dvě minuty později – 4:4.

Naději na výhru vykřesal ve 39. minutě opět Radouch, který zároveň dokonal hattrick – 5:4. 90 vteřin před koncem ale hosté sehráli rychlou kombinaci, domácí ji nestihli zachytit a po přihrávce Šarkozyho opět Presl dorážel - 5:5.

Vojtěch Vejvar (trenér Dynama): „Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, ale bohužel jsme v pozici, kdy nemůžeme uhnout. Fantastický vstup úvod utkání, který znamenal poločasové vedení 2:0. Dobrá nálada v kabině ale opadla po začátku poločasu, kdy jsme špatně bránili power play hostů a dostali tři poměrně laciné branky. Dokázali jsme se zvednout a utkání otočit. Závěry nám dělají problémy a po dobře sehrané akci hostů jsme inkasovali vyrovnávací branku. Pro nás je bohužel remíza málo, ale i tak bod musíme brát.“

Tomáš Galia (trenér Brna): „Za dnešní výkon jsme si v Českých Budějovicích nezasloužili naplno bodovat, proto musíme být s bodem spokojeni. Bohužel se nám ve hře stále objevují velké individuální chyby, které nás zbytečně v utkání psychicky utlumí a pracně musíme získávat vybudovanou pozici v utkání zpět."

Statistiky

Kde se hrálo

Č. Budějovice | Lokomotiva

Více
Adresa Třebízského 1044/1, 37006 České Budějovice
Kategorie Kategorie B
Kapacita 300 sezení / 50 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 602689226