Chrudimští nenechali na severu Čech nic náhodě a od úvodního výkopu zásobovali brankáře Klečku řadou střel z různých pozic. Skóre se poprvé měnilo v polovině třetí minuty, kdy Kubátová přihrávku po rohovém kopu přetavil v první a nakonec vítěznou branku Brazilec Everton. Na další góly v síti Rapidu jsme nemuseli dlouho čekat.

V prvním poločase se trefili ještě Pavel Drozd, Max a dvakrát skóroval chrudimský kapitán Matěj Slováček, jenž devět vteřin před závěrečnou sirénou stanovil poločasové skóre na 5:0. Ani po pauze se obraz hry neměnil, Chrudim nadále úřadovala. Pavel Drozd se během druhého poločasu dokázal posunout dokonce na čtyři nastřílené góly, jeho bratr David zaznamenal celkem tři asistence a je nejlepší asistentem celé futsalové ligy.

Do střelecké listiny se zapsali také Jaroslav Kubát a Dominik Balog, gólmani Dudu a Daniel Javorski vychytali pro Chrudim další čisté konto. Po vítězství 11:0 se Chrudimští přiblížili na dostřel vedoucím Teplicím.

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem): "Chrudim nás přehrála ve všech herních situacích, především v pohybu a proměňování šancí. Hodně brankových příležitostí vyřešil Daniel Klečka a mrzí mě neproměňování našich brejků. Chrudim zvítězila zaslouženě."

Felipe Conde (FK Chrudim): "Náš tým odehrál velice dobrý zápas, ve kterém se nám podařilo proměnit vytvořené šance. Z výhry se radujeme, avšak gratulujeme Ústí nad Labem k zapojení mladých hráčů do sestavy a přeji soupeři hodně štěstí v dalších zápasech."

Statistiky

Kde se hrálo

Lovosice | Chemik

Více
Adresa U stadionu 1022, 410 02 Lovosice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 700 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 416532491