První branka padla už v první minutě, kdy si navedl míč na střed Daniel a prostřelil Lukáše Lecjakse v brance Démonů – 0:1. Druhou branku přidal v páté minutě Homola – 0:2. V šesté minutě přidal svou druhou branku Daniel – 0:3. Čtvrtou branku přidal po individuální akci Hrdina – 0:4. Na 0:5 upravil v jedenácté minutě Leovski. Poslední brankou první půle uzavřel hattrick Daniel a stanovil tak poločasové skóre na 0:6.

První branka druhého poločasu padla ve třicáté druhé minutě, když se podruhé prosadil Hrdina – 0:7. Osmou branku vstřelil Matěj Habart, pro kterého se jednalo o první branku v prvním startu v nejvyšší soutěži – 0:8. Poslední branku vstřelil v poslední minutě Jošt a stanovil tak konečné skóre na 0:9.

Démoni odehrají své příští utkání na půdě pražské Sparty, které začíná v pátek 19.11. od 20:00 ve sportovním centru Řepy.

Petr Zapletal (FCD): "Dnešní zápas jsme si pokazili sami svým naivním přístupem. Není možné, abychom si s tak kvalitním týmem, jako je Slavia, šli jen zahrát. První půli soupeř dominoval a trestal téměř každou chybu. Doufám, že si každý z nás uvědomí, že se takhle 1. liga hrát nedá a změníme svůj přístup."

David Frič (Slavia): "Jsem strašně rád, že jsme konečně jeden zápas zvládli v klidu od prvnî do poslední minuty, přistoupili jsme k tomu poctivě a vstřelili rychle tři branky, což nám samozřejmě velice pomohlo. Jsem také velice rád, ze si Matěj Habart pripsal prvni start a dal svůj prvni gól."

Statistiky

Kde se hrálo

Č. Lípa | MSH

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 602793982