První branka padla už v první minutě, kdy si navedl míč na střed Daniel a prostřelil Lukáše Lecjakse v brance Démonů – 0:1. Druhou branku přidal v páté minutě Homola – 0:2. V šesté minutě přidal svou druhou branku Daniel – 0:3. Čtvrtou branku přidal po individuální akci Hrdina – 0:4. Na 0:5 upravil v jedenácté minutě Leovski. Poslední brankou první půle uzavřel hattrick Daniel a stanovil tak poločasové skóre na 0:6.

První branka druhého poločasu padla ve třicáté druhé minutě, když se podruhé prosadil Hrdina – 0:7. Osmou branku vstřelil Matěj Habart, pro kterého se jednalo o první branku v prvním startu v nejvyšší soutěži – 0:8. Poslední branku vstřelil v poslední minutě Jošt a stanovil tak konečné skóre na 0:9.

Démoni odehrají své příští utkání na půdě pražské Sparty, které začíná v pátek 19.11. od 20:00 ve sportovním centru Řepy.

Petr Zapletal (FCD): "Dnešní zápas jsme si pokazili sami svým naivním přístupem. Není možné, abychom si s tak kvalitním týmem, jako je Slavia, šli jen zahrát. První půli soupeř dominoval a trestal téměř každou chybu. Doufám, že si každý z nás uvědomí, že se takhle 1. liga hrát nedá a změníme svůj přístup."

David Frič (Slavia): "Jsem strašně rád, že jsme konečně jeden zápas zvládli v klidu od prvnî do poslední minuty, přistoupili jsme k tomu poctivě a vstřelili rychle tři branky, což nám samozřejmě velice pomohlo. Jsem také velice rád, ze si Matěj Habart pripsal prvni start a dal svůj prvni gól."

Statistiky

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič Mládež do 10 let zdarma