Východočeši vedli nad Mělnickými podobně jako týden předtím pražská Sparta už po necelých deseti minutách zcela bezpečným rozdílem a v utkání nepřipustili sebemenší komplikaci.

Pro reprezentantky nabitou soupisku hostí šlo o druhou vysokou výhru během tří dnů, ve středeční dohrávce naložili jen o tři kusy méně brněnskému Helasu. Potvrdili tak punc nejlepšího ligového útoku.

Příštím soupeřem Olympiku bude v pátek 19. listopadu opět doma Liberec. Ten by měl být s rovněž devíti získanými body o poznání stravitelnějším soustem.

Jan Kalabis, hráč Olympiku: „Výsledek hovoří za vše. Soupeř z Chrudimi byl ve všech činnostech někde jinde a my než jsme se přizpůsobili jejich vysokému tempu tak jsme prohrávali 0:6. To se potom hraje proti takovému týmu těžko. Nyní nás čeká Liberec kde musíme konečně zabrat.“

Max (hráč FK Chrudim): „Celkově jsme odehráli dobrý zápas, obrana i útok fungovaly dobře a těší nás, že jsme opět neinkasovali. To je důležité, tak musíme pokračovat dále. Víme, že ještě nejsem v nejlepší formě, ale krok za krokem a zápas po zápasů jdeme dál. Trénujeme a trénujeme, byly zápasy, kdy jsme měli hodně šancí, ale dali málo gólů, pomohla nám nová cvičení na tréninku, ale stále musíme ještě hodně makat.

Statistiky

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč