Východočeši vedli nad Mělnickými podobně jako týden předtím pražská Sparta už po necelých deseti minutách zcela bezpečným rozdílem a v utkání nepřipustili sebemenší komplikaci.

Pro reprezentantky nabitou soupisku hostí šlo o druhou vysokou výhru během tří dnů, ve středeční dohrávce naložili jen o tři kusy méně brněnskému Helasu. Potvrdili tak punc nejlepšího ligového útoku.

Příštím soupeřem Olympiku bude v pátek 19. listopadu opět doma Liberec. Ten by měl být s rovněž devíti získanými body o poznání stravitelnějším soustem.

Jan Kalabis, hráč Olympiku: „Výsledek hovoří za vše. Soupeř z Chrudimi byl ve všech činnostech někde jinde a my než jsme se přizpůsobili jejich vysokému tempu tak jsme prohrávali 0:6. To se potom hraje proti takovému týmu těžko. Nyní nás čeká Liberec kde musíme konečně zabrat.“

Max (hráč FK Chrudim): „Celkově jsme odehráli dobrý zápas, obrana i útok fungovaly dobře a těší nás, že jsme opět neinkasovali. To je důležité, tak musíme pokračovat dále. Víme, že ještě nejsem v nejlepší formě, ale krok za krokem a zápas po zápasů jdeme dál. Trénujeme a trénujeme, byly zápasy, kdy jsme měli hodně šancí, ale dali málo gólů, pomohla nám nová cvičení na tréninku, ale stále musíme ještě hodně makat.

Statistiky

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044