První branka padla už pět vteřin po začátku, kdy nástřel Adriana na zadní tyč uklidil do branky Diece – 0:1.Na druhou branku se nečekalo dlouho, ve třetí minutě dostali Teplice možnost zahrávat volný přímí kop, který rozehrál Diece na Varelu, který sklepnul míč pod sebe na Adriana, který uklidil míč k vzdálenější tyči – 0:2. O třetí brance Teplic se možná bude ještě dlouho diskutovat, kdy ve čtvrté minutě po střele Dieceho zachytil Kirov míč někde u brankové čáry, podle rozhodčího Kaštánka za brankovou čarou – 0:3. Skvělí vstup Teplic do zápasu potvrdil v šesté minutě Adriano, který svou ranou prostřelil po zemi Kirova k levé tyči a tepli už vedli 0:4. V desáté minutě završili Teplice takzvaného „bůra“, když Felipinho našel na zadní tyči volného Rhouilu, který uklidil míč do prázdné branky – 0:5. V šestnácté minutě se po rozehrávce autu Pacheca dostal ke střele Senra, který uklidil míč o tyč do branky – 0:6. Tímto výsledkem skončil první poločas, který byl jasně v režii teplického Svarogu.

První branka druhého poločasu padla už po třech minutách, kdy se po pěkné individuální akci prosadil Varela, který nejprve udržel míč v souboji s Potočkem a následně udělal kličku Kirovovi a uklidil míč do prázdné branky– 0:7. Poté se trochu osmělili Démoni, když rohový kop Zapletala uklidil na vzdálenější tyč Rozboud – 1:7. Poslední zásah Teplic v zápase obstaral Rhouila, který na zadní tyčiuklidil do branky pobídku od Senry – 1:8. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě na zadní tyči Havrda, který si navedl míč na střed a uklidil ho do horního rohu Marešovi branky, který o poločase vystřídal v brance Hůlu – 2:8.

V devátém kole nevyšel Démonů vstup do zápasu, což je stálo dobrý výsledek. Hororový vstup do zápasu, když už v šesté minutě vedli Teplice o čtyři branky se nakonec odrazil na poločasovém skóre 0:6. Druhý poločas už byl ze strany Démonů lepší což dokumentuje vyrovnaný výsledek druhého poločasu 2:2. Příští zápas odehrají Démoni 5.11.2021 od 20:00 na půdě úřadujícího mistra Plzně.

Tomáš Künzl, asistent trenéra Svarog FC: "Utkání hodnotím pozitivně. Hlavně první poločas se nám povedl. Kluci vědí, co mají dělat. Měli bychom se od této hry odrazit. Cítím z týmu, že věří v cestu, kterou nám André nastavil a mají motivaci se pořád zdokonalovat."

Statistiky

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič Mládež do 10 let zdarma