Sešívaní se do svého soupeře pustili od první minuty, ve skórování v úvodu zápasu zabránil několika pěknými zákroky brankář Štefan Beránek. Tlak na zataženou obranu hostů ale narůstal a do přestávky ji Slavia čtyřikrát překonala - u všech akcí byl Záruba, který dvakrát skóroval a dvakrát asistoval.

Po změně stran trenér David Frič protočil kádr, do hry se dostali další hráči, kteří se ujali příležitosti. Hrdina si připsal čistý hattrick, po více než roce se trefil také Brychta, který se potřetí uzdravil z vážného zranění kolene. Červenobílí o branky usilovali až do závěrečných vteřin, desátou branku vstřelil symbolicky hráč s číslem deset - Matúš Ševčík. Mezi střelce se zapsal také Zdeněk Sita, který se trefil hlavou.

Antonín Hrdina (Slavia): "Kdy jsem dal naposledy za Slavii hattrick? To bude hodně dávno, myslím, že to bylo ještě proti Plzni. Hlavní je, že jsme znovu přesvědčivě vyhráli, už potřetí za sebou jsme udrželi čisté konto, to se také cení. Věřím, že jsme se z nevydařeného zápasu v Brně dokázali poučit."

Martin Brychta (Slavia): "Čisté konto vždycky potěší, poslední zápasy jsme hráli se slabšími soupeři, od kterých nemůžeme čekat, že s námi budou hrát otevřený futsal. Hrát do plných není vždy snadné, proto jsem rád, že jsme to zvládli a protrhli střeleckou smůlu a doufám, že to tam už bude padat. Kdy jsem dal naposledy v lize gól? Před rokem, bylo to proti Budějovicím, jenom to bylo u nich. Mám z toho samozřejmě radost, těšil jsem se na ten pocit docela dlouho."

Statistiky

Kde se hrálo

Praha | Slavia

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 970 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 602325579