Oba týmy se v prvních minutách spíše seznamovaly, do větší šance se dostali hosté, kteří ve 4. minutě pozorného Beránka překonat nedokázali. Hned na to se ocitl sám před brankou Havrda, zakončit ale nedokázal. Benát si v 8. minutě poradil kličkou s hostujícím brankářem, jeho střelu ale vykopl z branky Zapletal.

Šance, která znamenala i úvodní branku, přišla ve 20. minutě.Pecka po vybojovaném míči vzal zodpovědnost na sebe a ranou za hostujícího brankaře poslal domácí do vedení – 1:0.

Po poločase mohli domácí udeřit znovu, jmenovitě Benát ale v zakončení selhal. Zlom přišel ve 23. minutě, kdy si po Havrdově přistrčení poradil v zakončení hostující Mauer, který srovnal na 1:1. Hrálo se vyrovnané utkání s minimem faulů a do té doby i minimem branek. Po výměně šancí mezi 23. a 28. minutou přišel kontr hostujících. Ve 29. minutě si vzal míč k sálovkám Fichtner a přesnou ranou poslal hosty do vedení 1:2.

Domácí reagovali time-outem a následným power play. Hosté však byli pozorní a z další šance ve 33. minutě zvýšili už na rozdíl dvou branek. Havrda se v zakončení nemýlil – 1:3. Poslední hřebíček do rakve zasadil ve 40. minutě Zapletal, který zpečetil konečné skóre zápasu na 1:4.

Pro domácí smolné utkání, na které ale musí rychle zapomenout. Již tuto neděli se utkají opět v domácím prostředí proti silnému soupeři z Teplic.

Jakub Hric (hráč Dynama): „Odcházíme ze zápasu velmi zklamání. První poločas jsme hráli velmi dobře, kombinovali jsme, zaslouženě jsme vedli a soupeře do žádných vyložených šancí nepouštěli. Druhý poločas nám hosté srovnali po šťastné brance a potom zápas otočili po našich naivních chybách, kdy jsme chtěli zapas strhnout na naši stranu. Škoda, že jsme nepřidali druhý uklidňující gól už v prvním poločase. Soupeři gratuluji k vítězství.“

Karel Kruliš (trenér Démonů): „Z jihu Čech se vracíme s dobrým pocitem z dobře odvedené práce. Soupeř byl sice oslabený o své opory, ale i přesto měl svou velkou kvalitu. Zápas se lámal ve druhé půli, kdy se nám podařilo vyrovnat. Troufnu si říct, že jsme převzali otěže a zápas jsme kontrolovali i při soupeřově power play, kde se nám povedlo navýšit skóre. Teď už vyhlížíme středeční zápas s Mělníkem.“

Statistiky

Kde se hrálo

Č. Budějovice | Lokomotiva

Více
Adresa Třebízského 1044/1, 37006 České Budějovice
Kategorie Kategorie B
Kapacita 300 sezení / 50 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 602689226